Arkadaşlar lütfen bakın canım cok sıkkın yardım edin :( ?

Arkadaşlar canım cok sıkkın Allah a etmiş olduğum bir yemin vardı bir daha yapmacagım diye günah olan birşey ama nefsime yenik düştüm ve yaptım oysaki yemin etmiştim cok kararlıydım az önce tevbe ettim namazdan sonra ama olan oldu yemin ettikten sonra ben bu günahı işledim nasıl bu durumdan kurtulabilirim tevbe mi ettim ama Allah affetmezse :( :( cok canım sıkkın yemin ettim ve yemini bozdum olacak şey değil düşündükçe gözlerim doluyor bu kadar aptallık olmaz ne yapmam lazım :(

Güncellemeler:
tyrdnm
,,,,,,,

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kalpten bir tövbe güzeldir.
    Rabbimin kabul edip etmeyeceğini bilemem tabi ama şunu unutma "Allah bağışlayandır. "

0|1
    0|0
    • kardeş ağladım tövbe ederken ben hic ağlamam normalde ama bu durum o kadar ağırıma gitti ki herşey ne güzel namazımda bir insanım salak kafam nasıl yaparım ben bunu ya

• o zaman ben yarında tövbe edeyim namazdan sonra

• Aklına geldikçe et

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen artık haddi aşan bir kavim oldun

0|1
    0|0
  • Hocam yemin kefareti ver (fakirin karnini doyur, kefaret parasi ver) durumun yoksa oruc tut.

0|1
    0|0
    • ne kadar vermem lazım ögrenciyim. oruc ta kaç gün tutmam lazım?

• Allah razı olsun cok saolsın

• Rica ederim kardes Allah kabul etsin

• git bir hocaya içindeki kötülükleri çıkarsın...

0|1
    0|0
  • Kardesim zinaya dusme durumu oldugu zaman bu ihtiyacini illa karsilaman gerek bunun icin tovbe etme sadece azaltmaya yonelik tovbe et zorunluluk olmadikca islememeye calisicam diye su an pismansin ve bir kac gun oruc tutarak kefaret sayabilirsin

0|1
    0|0
    • ne kadar oruç tutmam lazım. bu gece tutamam ama haftasonu başlasam mesela kabul oluyor mu?

• Aynen bir saat var tam allah kabul etsin kardesim allah iylik guzellik nasip etsin

• inşallah teşekkür ederim...

Yükleniyor...