Kadınlar ve futbol ikilisine bakış açınız?

Mesela futboldan anladıklarına inanmıyor cogu erkek mesela hic bir takımda kadın spor muhabiri yok gazete alıyosunuz spor sayfasını actıgınızda önceki gün oynanmıs macı yorumluyor kadın muhabir önemli bir gazetede ve eminim erkekler anlamaz diyip okumaz bile veya okuyanda dalga gecmek icin vs kadınları futbolda ciddiye almamak neden yani siz fenerde gs de Beşiktaşta kadın muhabir istermiyidiniz

0|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşta var genelde hep izlerim ben kadınların futboldan anladığına inanıyorum benim yaşadığım ülkede gençlerde erkeklerin %30u futbol oynuyorsa kızlarında en az %30u bir kulüpte oynuyor yani o da bir oyun futbol basket voleybol aynı türkiyede cinsiyet sahibi etmişler futbolu

0|0
    0|0
    • Spor muhabiri diyorum besiktasta olsa nasıl olur mesela

• Normal olur ne olacak ki muhabir zaten işin maç yorumlamak değil ki muhabir

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Kadin dediğin futbolla ilgilenmemesi çok itici

0|0
    0|0
  • o kadar ilgili olmalıki bölgesel amatör lig takımlarının oyunuclarını bile tek tek saymalı

0|0
    0|0
  • Kadın sunucu olur oda önüne konanı okur. Muhabirlik işi için çokta uygun değiller

0|0
    0|0
  • karılarıda sevmem futboluda sevmem

0|0
    0|0
  • yok istemem...
    herkesin her şeyi anlaması gerekmiyor..
    bırakın spor ve özellikle de futbol erkek muhabbeti olarak kalsın..
    hiç erkeklerin el işi, yün örgü, makyaj, ebelik ve bebek bakımı gibi bayanlara özgü işlerde iddiaları var mı?
    yanlış anlamayın hor gördüğüm veya aşağılamak istediğim için değil.. bayanlarında çok profesyonelce yaptıkları işlere şahit oluyoruz..
    ben sadece bazı mesleklerin cinsiyetlere özel olduğunu düşünüyorum..

0|0
    0|0
    • Hic düsünmüyorum öyle bikaç yıl sonra 3 büyüklerden birinde muhabir olcam ce istesenizde istemesenizde bir kadını dinliceksiniz

• çok da başarılı olacağınızı sanmam... sadece kredinizi bitirirsiniz..
      üç büyük var mı, puan cetveline bak..
      seni dinlemem gerekmiyor... türksatta 4 yüzden fazla kanal varken seni neden dinleyeyim..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...