Herseyden bıktım lütfen bir akıl verin 😢 ?

Babam 8 ay önce vefat etti sonra bissürü şey oldu babamın ailesiyle konuşmuyorum onlar konusmuyo istemiyo beni çok zor gerçekten neyse psikiyatriye gidiyorum ilaç kullanıyorum ama artık onlarda ise yaramıyor delircem Şu an panik atak geciriyorum ilacıni da içtim ise yaramadi?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Allah sabır versin... başınız sağ olsun...
    babanızın ailesi seni ister ama azıcık senin yakınlaşman gerekir..
    onlar kendilerinin büyük olduğunu ve sizin onları adam yerine koymanızı beklerler.. asla ama asla sana kırılacaklarını sanmıyorunm.. çünkü sen onların kanındansın.. soğuk ve uzak durduklarına aldanma..
    ortada sıkıntılı bir durum varsa oda annene karşı alabilecekleri tavırdır.. anneni istemezler. ona bir sürü kusur bulurlar..
    artık babanız yok. babanızın zamanındaki hatır ve değerinizde yok.. buna alışın..
    boşuna dememişler baba çınar gibidir gölgesi yeter diye.. bu 8 ay da evinizde boşalmış ve kimse gelmez olmuştur... hayatta yalnız kaldığınızı düşünebilirsiniz ama değil aslında roller değişmiştir.. sıkmayın canınızı.. normal şeyler bunlar..
    size tavsiyem; önümüzdeki ramazan bayramını bahane ederek baba tarafındaki akrabalarınızı ziyaret edin..
    dışlanmamış olduğunuzu farkedeceksin.. anneniz için aynı şeyi söyleyemem...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eğer ilacı alırken işe yaramayacak diye düşünürsen tabi işe yaramaz. Doktoruna söyleyip değiştir ilacını bence

0|0
    0|0
    • Yariyodu 1 haftadır yaramiyo

• Hiçbir zaman

• eskiden seni ne mtlu ederdi

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu bıkmak, üzülmek vs. bir çözüm sağlıyor mu yaşadıklarına?
    Bu hatatı yaşıyorsun ve yapabileceklerin olduğu gibi yapamayacaklarında var.

Babanı geri getiremezsin mesela ya da babanın ailesini seçemezsin.
    Bunlardan kaynaklı sinirlerini bozmak, kendini üzmek yersizdir.
    İnsanların seni sevmesi ya da sevmemesi neden bu kadar umurunda?
    İstenmek ya da istenmemek bu kadar önemli mi?

İnsanların ağızlarından çıkanlarla kendi hayatını şekillendirme ufaklık.

0|0
    0|0
    • Çok önemli ve kimse sevmiyo annem hariç oda olmasa

• Kendine hedefler belirlemelisin. Bu şartlarda eminim çok zordur hayal kurmak ama bunu kendin için yapmalısın.

0|0
    0|0
    • Hayal çok zor

• Hayir kucukklugumden beri böyleyim kötü bir hayatım var

• O zaman bunu değiştirmenin zamanı geldide geçiyor. Kendini toparlamalısın bunun çıkış noktası hayaller ve hedefler. Bunu yapmazsan birkaç hafta ya da ay sonra şu an ki kötü ruh halinden kurtulsun bile birçok konuda hevesin kaçacak tam manasıyla hiçbir şekilde mutlu olamayacaksın. Kendine çeki düzen ver sen yapmazsan kimse yapmaz.

• selam nasılsın sohbet edelim

0|0
    0|0
  • Bende zor zamanlar geçirmiştim panik atakla mücadele etmek için yaşayan anlar ama emin ol herşey geçiyo yeni yüzler tanımalı yeni ortamlara karışmalısın bu dünya bir yalan ve yalana inanmaktan başka şansın yok hayata tutunmak için

0|0
    0|0
  • Annenlemi yaşıyosun kardeşin filan yok mu

0|0
    0|0
    • Annem ve annanemler

• Başka da var Sağol

• İstersen anlat tanımadığın birine anlatmak iyi gelir belki dinlerim

• bende ruh hastasıyım :(

0|0
    0|0
    • Ah meraba

• meraba bende delirdim evdekilerede bulaştırdım toptan delirdik biz :(

Kızlar Ne Diyor 3

• Annen?

0|0
    0|0
  • işe yaramadı diyorsun peki telefonla aradın mı piskiyatırnı teli varsa seni telde teskin ederdi heralde

0|0
    0|0
  • Dayanmaya çalış. İlacın dozu az geliyor olabilir doktoruna söyle. pencereyi falan aç, açık hava iyi gelebilir

0|0
    0|0
    • İlacın dozunu bu ay artirdik yeni

Yükleniyor...