En yakin arkadasiniz surekli yalan söylese?

Birbirine cok deger veren seven kollayan 3 yakin kiz arkadasiz. Ve x sürekli yalan konusuyor bir olayi anlatırken cok gereksiz ayrinti veriyor her tarafi ayri oynuyor yani anlayacaginiz. Önceden böyle degildi. E haliyle salakta degilim neyin ne oldugunu biliyorum sırf kendini kötü hissetmesin diye aptal ayagina yatiyorum. Diger kiz arkadasimiz y ve ben de bu durumun farkindayiz ve bu durumu aramizda konusunca kendimizi kötü hissediyoruz. Sanki dedikodusunu yapiyomus gibi.. Sizce ne yapmaliyizz?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• o en yakın arkadaşım değildir

2|0
    0|0
    • Ama cok fazla seviyorum ve boyle yaptigi icin uzuluyorum ayni zamanda sinirleniyorum

En İyi Kız Görüşü

• Yalan söylediğini hissettiğiniz an üstüne gidin gerçekten yalan söylüyorsa telaşlanır belli eder o zaman konuşursunuz. Ama arkadaşınızın konuşma tarzı da bu olabilir illa ayrıntı veriyor diye yalan söylemek zorunda değil

1|0
    0|0
    • Bir gun konuştuğunu ertesi gun unutup farkli sekilde anlatiyor. Ve sanki o an bizi yalanci cikariyor. Mahcup olmasini istemiyorum

• Son care... tesekkur ederimmm

• rica ederiim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• bir süre sonra en yakın arkadaşım olamazz

1|0
    0|0
  • Arkadaşlık etmem çünkü yalandan nefret ederim

0|0
    0|0
  • ağzına küreğinen vuracağn onunn :D

0|0
    0|0
  • yalan söyleyen kim olursa olsun affetmm silerim.

0|0
    0|0
  • insanların bir olayı anlatış ve o olaya bakış tarzı mutlaka farlı olur..
    yolda giderken mesela bir trafik kazası görseniz üçünüz de farklı anlatırsınız..
    demekki onun yapısı böyle.. ya da farkında değil..
    bence kibarca ve kırmadan uyarın..
    biraz da arkadaşınızı idare edin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• neyle ilgili yalan söylüyor ki. zararsız yalanlardansa sorun yok bence

2|0
    0|0
    • Sevgilim var diyor mesela oysa sadece konusuyorlar. Veya bana x yazdi bana yürüyor diyo oysa kendi yazmis kendi yürümüs filan. Hani oyle basit 5 dakikaya ordayim diyip yarim saate gelmek gibi yalanlar degil

• kendini yükseltme çabaları gibi bişi olmuş. o sizi aptal yerine koyup yalan söylüyor. sizde onun yalanlarını yüzüne vurun ve bidaa konuşmayın bence. ben olsam ole yapardım

• Oyle görünmek istediği için sizin gozunuzde ben böyleyim imajı vermeye calisiyordur

1|0
    0|0
    • Ama biz onu her haliyle seviyoruz neden böyle bisey yapma gereksinimi duyar ki

• Belki o kendini dışlanms hissediyordur naparsiniz bilmem ama bu huyundan vazgecirmeye calisn

• Olabilir teşekkür ederim

• kendini sorgulamalısın bence

0|0
    0|0
    • Sebep

• Ilk tanistigimiz zamanlarda böyle degildi diyorum? Sonradan oldugu icin uzgunum zaten

• bitir arkadaşlığını uzaklaş ondan o öyle gider

• nazik şekilde izah edin ona

0|0
    0|0
Yükleniyor...