CHP dokunulmazlık oylamasında neden red verdi?

Bir Chpli olarak söylüyorum ki bu kadar ince bir mevzuda red verme sebebini idrak edemiyorum. İlla muhalefet olunacaksa vatan söz konusuyken olunmamalı. Peki şimdi ne olacak?

Güncellemeler:
Yahu hdp ile ne alakası var. Mitinglerde neyin ne olduğunu gördük. Biraz objektif bakın olaya.

0|2
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• bir chpli olarak aynı fikirdeyim ben de. ama şöyle de bir durum var neden sadece hdp? neden tüm partilerin mvlerinin dokunulmazlıkları kaldırılmıyor? tamam teröristler ona bir şey demiyorum ama haksızlık bu tüm partilerinkini kaldırsalar bence red vermezdi chp

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende red veririm ya hepsinin kalkacak ya da hic birinin a parti b parti die bir sey olamaz o partiyi desteklemiyorum ama milletin seçtiği belirli bir yuzde nin oyunu alarak o koltuğa oturdular diğer vekillere nasillarsa onlara da öyle olunmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• adamlar hdp ile kanka oldular yakarlarmı birbirlerini.

1|3
    0|0
  • çünkü akp isterse tek başına dokunulmazlıgı zaten kaldırabiliyordu. ve bunu 3 ay öncesine istese yapmıştı hiçbir destek almadan. burda amaç chp yi kötülemek için anayasaya uygun olmadıgı halde böyle bir degişiklik yapmaktı. chp de hdp lilileri koruyor gibi görünmemek için partice evet kararı aldı. ama chp li vekiller sol demokrat oldugu için akp nin bu oyununa gelmediler ve hayır dediler tiyatronun parçası olmamak için. hiç kılıçdaroglunu dinlemiyon mu dostum kaç kes anlattı bunu.

1|1
    0|0
  • CHP muhalefeti iktidar ne derse ben tersini demeliyim olarak algılıyor ne yazık ki.. Sanki amaçları iktidarı ne pahasına olursa olsun yıkıp yerine geçmek hdp'yi korumalarının daha mantıklı bir açıklamasını bulamıyorum

1|1
    0|0
  • Chp= dhkpc= pkk=hdp 4'lusune resmen girdi gercek yuzlerini gorme serefini bir bahseden kemal ve ekibine sonsuz tesekkurler...

1|1
    0|0
  • Buna bende anlam veremiyorum, hemen yorumlara baktımda önyargılı olmuşlar. Hiç bir şeyin göründüğü gibi olduğunu düşünmüyorum. Şimdi AKP yandaşları laf atarlar. Ama onları başımıza kim musallat etti? Kim meclise soktu? Kim açılım deyip kafalarını dışarı çıkarıp dillerini uzattırdı?

0|0
    0|0
  • Hdpli olduklari icin net degilmi?

1|2
    0|0
  • Chp lisin ama şuurun da yok bilgin de.. Bak cnn türkte Muharrem ince bişeyler söylüyor. Aç seyrette biraz anlamaya çalış.

0|0
    0|0
  • Chp ak olana kara, kara olana ak diyen bir parti. İktidar ne derse tersini diyerek muhalefetlik yaptıklarını sanıyorlar. Beyni olmayan herkesi toplamışlar parti içine. Benim milletim böyle safları seçmiş olamaz ya..

1|0
    0|0
  • Cunku gtler

1|2
    0|0
  • çünkü chp = hdp

1|1
    0|0
  • hdp nin yatağına girmiş chp

0|0
    0|0
  • ben onu bunu bilmem bu işi meclisten geçirmeleeri lazım uyanıklık yapıp referand-um falan olmaz

0|0
    0|0
  • Cunku pkk li baskanlari var

1|1
    0|0
  • Aynı durumdayım ya biraz kafamızı kullansak şu soysuzlara haddini bildirsek böyle boktan boktan şeyler yüzünden iktidar olamıyoruz insanların çoğu ak partiden başka parti yok diye oy atıyo

0|0
    0|0
  • Sadece chp degil akp den de red verildigi söyleniyor, nihayetinde gizli oy.

0|0
    0|0
  • ben de merak ediyorum :(

0|0
    0|0
  • hdp ortak hareket ediyorlarda ondan allahından bulsunlar

0|0
    0|0
  • nedeni şu; bütün milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kalkmasını istiyorlar.
    çünkü hepsinin kalkarsa yolsuzluklar çıkacak ortaya ve yargılanacaklar.
    ama iktidar kendi hırsızlarını koruma yolunda.
    bütün nedeni bu
    ayrıca bazı salakça yorum yapanlar olmuş.
    bu ülkede dağdan teröristleri indirip ilçelere yerleştirip onların güçlenmesini sağlayan akpdir

1|0
    0|0
  • halen göz göre göre o partiye oy verenlere yazık. Bile bile oy verenlerde ise vatanımı seviyorum diyenler yalan sylüyorlar.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...