Insanlar neden bu kadar kibirli?

Insanlar neden bu kadar kibirli ve kendinden başkalarını asagida görüyorlar. Artık doğru dürüst arkadaş bulamıyorum kimseyle konusamiyorum konusmaya kalksam karsimdakinin 5 lafından 4 u ya kucumsemek ya da kötü sözler. Vede insanların artık birbirine tahammülü kalmamış herkes kimseyi çekemiyor kıskanıyor kiskandigi içinde kibirlenmeye çalışıyor insanlar niye böyle oldu sizce? Gerçekten tanıdığım çok az iyi insan var fazla iyi insan kalmamış artık çok üzücü bişey

0|1
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• herkese hakkettiği değeri ver sen az insan daha iyi :)

1|0
    0|0
    • Zaten çok az dostum var. Yeni biriyle konuşmaya calissam olmuyor onların kibirinden iyi anlasamiyorum

• Hahahaha 😂 öyle insanları anlamaya çalışıp empati yaparsan öyle olur hiç bir haklı yanları yok çünkü 😂

• aynen artık muhattap bile olmuyorum :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Çünkü herkes istediğine ulaşamıyor ulaşamadığı icin de eksik yanını bu şekilde kapatmaya çalışıyor..
    Bu da toplumsal olrak herkesin psikolojisini etkiliyor..

1|0
    0|0
  • İnsanlara dini, ahireti, ölümü unutturdular ölüyü gömerken bile gafil insanlar. Tek dertleri çok para kazanmak, burun havada hiç ölmeyecekmiş gibi gafilce yaşıyor nefisleri dizginleri eline almış istediği yöne sürüklüyor

1|0
    0|0
    • O kadar haklisinki olum diye bişey var insanların aklına gelse bir an belki akılları başlarına gelir ama maalesef ölüm bile akıllarına gelmiyor

• Seytan demiski en sevdigim gunah kibirdir

1|0
    0|0
  • Nefs hepsini rehin almış :)

1|0
    0|0
    • Bende niye kibir yok o zaman. Çok ilginçtir kibiri hiç sevmem nefret ederim. Birde kibirli insanlar bana hep komik geliyo nedense ne biliyim bir tuhaflar😂 insan gibi davranmak varken kibir komik bişey

• Tavan yapmış popolarına tıpa takmak lazım :)

• kibirli kibir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...