Olmayan sesler duyuyorum DELİRDİM Mİ?

sahiden oluyor şimdi saçma yorumlar yapanlar olacaktır eğer ciddi bir şey olmasa buraya yazmazdım geçen gün müzik dinlerken annemin bana bişeyler söylediğini duydum önümde oturmuştu ve bana birşeyler söylüyordu kulaklığı çıkarınca ne diye bana baktı ne dedin diyince hiçbirşey dedi üç gün önce uyurken kendi sesimi duydum kalktığımda ses gidiyordu uzandıktan biraz sonra yine geliyordu bu sabah müzik dinlerken ezan sesi duydum kulaklığı çıkarayım dedim aslında okumuyormuş tekrar taktım tekrar geldi aynı şey dün gece yine oldu bikaç gün önce birinin arkamdan fısıldadığını duydum okulda boş derste herkes konuunca birinin daha farklı konuştuğunu duydum hatta babamın beni çağırdığını duydum ama çağırmamıştı bunlar sadece birkaçı
başım sürekli ağlıyor bazen durup dururken ağlıyorum nedensiz bir şekilde içimi duygusallık kaplıyor
DELİRDİM Mİ BEN?_ NE YAPMALIYIM?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• yok be bendede olur

0|1
    0|0
    • emin misin? kulaklık taktığın zaman başka dilde konuşan insanlar duyuyor musun? ya da bitmeyen ezan sesi?

• yokk be ezan evet ama dun qaliba

En İyi Kız Görüşü

• Kulaklık taktığın zaman böyle şeyler duyman normal.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kulaklığı takınca o çoğu kisiye olur. Kulaklık takılı değilken özellikle gece yattığında duyuyor isen seninle uğraşan cinler var demek.

0|0
    0|0
  • delirmisin bacim cek bir allahu ekber!

0|0
    0|0
  • göz perden açılmış delirdigin filan yok

0|0
    0|0
  • Psikozlusun

0|0
    0|0
  • aslında normal şeyler ama içini rahatlatmak istiyorsan hocaya gidebilirsin

0|0
    0|0
  • Kafayi yemissin hepsi bu.