İki yüzlü insanlarla karşılaştınız mı?

İlişki yaşarken ya da sohbet ederken iyisiniz hoşsunuz ama ilişki bitince sohbet bitince ya geceliksiniz ya da p*ç ! Kızlar içinde erkekler içinde geçerli bir durum bu... İki yüzlü insanlar sadece midemi bulandırıyor ya hep iyi ol ya da hep kötü ol dansöz gibi kıvırmanın alemi yok, acıyorum bu tiplere...

0|0
11|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• allah onların belasını versın

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• İliskide demiyelimde normal arkadas cevresinde akrabalarda cevremdeki insanlarda cok karsilastim dedigin gibi belli bir sureden sonra mide bulandiriyor insanlardan sogumana neden oluyor mesela iki yuzlu degilde yapmacik insanlarda cok itici geliyor bunu takiben yalancilar vs bunlarin yaninda cok delikanli kız ve erkek arkadaslarimda var yok degil Allah iyi insanlarla karsilasmamizi nasip etsin nediyelim zaman kotu.

1|0
    0|0
  • Toplum dansöz olmuş, çıkarı olmadan kim ne yapıyor? Tutmayın etrafınızda geçsin gitsin; onlara prim verecek kadar vaktim yok hakikaten, ufak dünyalarında kendilerini kandırsınlar :))

1|0
    0|0
  • Evet çok karşılaştım

1|0
    0|0
  • Ve işte sonunda biri açık açık haykırdı çağımızın yeni mesleği dansözlük olmuş bayanda erkekte ben bunu anladım ve hatta bazen dansöz gibi kovırma diye açık açık söylüyorsun yüzüne bide iltifat algılamıyomu deli oluyorum

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum. Belkide karşılaşmışımdır da haberim olmamıştır.

1|0
    0|0
  • ooohoh hemde nekadar

1|0
    0|0
  • Evett

1|0
    0|0
  • Herkes mayasına yakışanı yapar, yaptıklarıyla ailesine ve kendine laf söylettirir, iyi ya da kötü.

1|0
    0|0
  • Daha fazla yüzü olan hatta hiç yüzü olmayanlarla bile karşılaştım :P

1|0
    0|0
  • o tür çok insan var...
    özellikle de son on yılda her tarafımız bu insanlarla doldu taştı..
    hiç sevmiyorum ama görmezden de gelemiyorum bu tür yaratıkları...

1|0
    0|0
  • aynen +1

1|0
    0|0
  • Oooo bir suru. Insanlarin isine yaradigi kadar adam herkes

2|0
    0|0
  • Çoook var çevremde

1|0
    0|0
  • oksijyen israfı çook insan var

1|0
    0|0
  • Hangi yüzlü üstünde maske dükkanını gördüm keşke iki yüzlü olsa dediğim çok insan var

1|0
    0|0
  • Yapcak birşey yok hangimiz demiyoruzki yani bir kızlan uzun süre çıkdın mı ayrıldın mı? Nasıl bir O R U S P U Y M U Ş diyoruz yani herkez der

0|0
    0|0
    • Yo sorun yasamadigim surece niye oyle bir sey diyeyim konusarak bitmistir ama arkadas ortaminda kizda yolluu diye bahseder kiz da erkegin arkasindan ayni sekilde kotu konusur ben bu tiplerden bahsettim genellemedim ama sen bunu savundun oha diyorum yani

• Deriz Ya Çok Sevdigin İnsana Bile Hakaret Edebiliyorsun Yani 🤒

• Sen nerenin odunusun balam 😂

• bu arada sadece o dediklerin değil hepimiz iki yüzlü ve benciliz.

0|0
    0|0
    • Kendi adina konusabilirsin ben sorunsuz br sekilde konusmayi kestigim birinden hakaret yemeyi kaldiramam kendimde etmem insanin yapmadigi seylerle karsilasmasi fazlasiyla itici geliyr

• bir konu için düşünme. bazen kendimize bile yalan söylüyoeuz. daha genel olarak bakarsan iki yüzlüyüz. bazı şeyler istemesekte toplum ne der diye yapıyoruz.

• Iyi gunler abey

• Yanımda var şu an yazdıklarımı okuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• 'Binlerce dansöz var' derken Serdar Ortaç çok haklıymış meğer, ne kadar da toplumsal bir soruna değinmiş haberimiz yokmuş.

Tabii ki denk geldim, hangi köşe başına baksam bir dansöze denk geliyorum mutlaka. Az insan çok huzur, net.

1|0
    0|0
  • Çok var onlardan. Aynı şekilde davranıyorum hakedene hakettiğini vermek gerekiyor

1|0
    0|0
  • Ayrildigi kisinin arkasindan konusan bir insan cidden karaktersizdir.. ben hic oyle biriyle karsilasmadim.

1|0
    0|0
  • Genelde en yakınınızda olur bu insanlar arkadaşınız gibi görünür.

s.hswstatic.com/gif/fakepeople-quiz-orig.jpg

1|0
    0|0
  • evet her insan hayatnda bir kez bile olsa karşılaşmıştır.

1|0
    0|0
  • olmaz olur mu :D

1|0
    0|0
  • İstemediğin kadar

1|0
    0|0
  • Millet joker olmuş normali denk gelmiyoki

1|0
    0|0
  • Her zaman varlar 😃🙃