bir kıza en çok ne yakışır?

Büyüme çevremden dolayı bende bir erkeksilik var. Ben halimden gayet memnun olsamda birçok kez "Sen erkek değilsin. bir kıza nasıl olmak yakışırsa öyle ol." tarzı nasihatler dinledim. Peki, bir kıza yakışan nedir?

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• cenesini kapatmasi

0|0
    0|0
    • Çenesini kapatması? Ha yani sadece erkekler konuşacak?

En İyi Kız Görüşü

• Sen onları hadi ordan et salla gitsin çok biliyor onlar. insanları kendi kalıplarına soka soka toplumda bir sürü ruh hastası insan oluştu. Bir sürü insan bu hayatta istediklerini yapamayıp öbür tarafa gözleri açık gitti. Bu dediğimi maalesef ben de yapıyorum ama belki sana derim de sen benden daha güçlüsündür de yapmazsın. "ELALEMİN NE DEDİĞİYLE İLGİLENME KENDİ DOĞRULARINLA KENDİ BİLDİKLERİNLE YAŞA HEPSİNİN KOY popona GİTSİN SENİ BELLİ BAŞLI GEREK FİZİKSEL GEREK RUHSAL KALIPLARA SOKMAYA ÇALIŞANLARI DİNLEME KENDİ BİLDİĞİN GİBİ YAŞA."

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Edep. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Edep yakışır

0|0
    0|0
  • Toplumda kız/erkek diye ayrım yapanları kaale alma kendin önemlisin sen ne istiyosan ona göre yaşa bırak nederlerse desinler

0|0
    0|0
  • sen nasıl birisin ki?

0|0
    0|0
    • Basketball maçlarına çağırılacak, abisiyle erkek reyonundan giyinecek birisi.

• Maça çağrılmak bence güzel bir şey. Giyim tarzını da değiştirmek senin elinde. Takılma bu kadar

Yükleniyor...