Babam mahvetti bizi?

Babamdan sıkıldık artık o eski düşünce tarzından 18 yaşındayım ünv. Gidicem ama hala dediğim dedik tavırlarında annemi de beni de kardeşimin de psikolojini bozdu annem ağlıyor kardeşim ağlıyor neymiş açık öğretim okuyacak mışım kurallarına uyucakmışız onu geçtim kuralları da kural olsa kimseyle görüşmeyeceğiz evde oturacağız okuldan eve evden okula ergen muhabbeti eski kafa skimsonik şeyler gerçekten düşünce tarzımız uyuşmuyor ya onun alışması gerek ya bizim ama bizde alışamıyoruz o da evden giderim falan filan diyor sçmaz ayıya döndük gerçekten sıkıldık artık maddi manevi hiçbir yardımı yok bize evde misafir gibi kalıyor ne yapmalı buna sizce gerçi bir çözümü yok ama yinede bir derdimi paylaşmak istedim ağır konuşmuşsam özür dilerim şimdiden
belirtimki ayrıca bir kızım

0|1
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• selam canım gecmıs olsun oncelıkle ok sorumluluklarını almamıs bır baba ornegı ama genede atsan atılmaz satsan satılmaz gun olur derızkı golgesı olsada söle kosede otursa basımızda olsa onun ıcın sız alısmaya calısın zateen unıversıte vs derken evlenıp gıdıceksınız onun ıcın kalp kırmaya degmez baban sonucta nekadarda kotu olsada babandır atandır tamam bıraz daha sabır rabbım verır dermanını

0|0
    0|0
    • Napsam olmuyor

• sabır ıste dua et bolbol tamam ıns gecıcek okumak senın elınde gerekırse acıktan oku napcan sonucta bıyere gelıceksen ölede gelırsın sabret okuyup kendı ayaklarınn uzerınde durana kadar bunu yapmalısın baba evınden gelınlıkle cık sonra ıstedıgın yparsın buun ıcınde okulunu okuman bı yerlere gelmmen lazım tamam canım

• tsk canım eıg ıcın ıyı olmusundur ıns

En İyi Kız Görüşü

• Maddi manevi yararı yoksa defolsun gitsin. Birde giderim diye tehdit ediyor hasbam.

0|0
    0|0
    • Gram umrumda değil napıyorsa yapsın annem var arada o olmazsa ben giderdim

• Ağlamayin okulunuzu 9kuyun oda gitsin nereye gidiyorsa

Erkekler Ne Diyor 4

• hayırlısı olsun babadır napcan o sövdüğün adam olmasaydı sende olmuycaktın.

0|0
    0|0
  • O kurallara uyulacak. 😐
    Şu "skimsonik" tabirini de bırak bu arada. 😐
    Ayrıca açıktan okumak daha avantajlı bence.😐

0|0
    0|0
  • Valla diyecek birşey bulamadım umarım size şiddet uygulamıyordur

0|0
    0|0
    • Üstüme yürüyor annem araya giriyor

• sizden ve okuyanlardan özür dileyerek yazıyorum ki;
    ''parasız erkek şer.. fsiz erkektir'' maalesef..
    işi gücü de yok sanırım boş kaldıkça da size sarıyor..
    evdekiler hep beraber olun ve ''bu kız bu üniversiteye gidecek o kadar'' deyin ve resti çekin.. çok direneceğini sanmam..
    ayrıca bana kalırsa sizleri korumaya çalışıyor ama sanırım eğitimsiz ve cahil birisi olduğundan eline yüzüne bulaştırıyor.. sabret düzelir işlerin...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah yardımcınız olsun hiçbir yardımı yoksa irtibatı kesin onunla madem önünüze engel oluyor okulunu asla bırakma ne olursa olsun devam et yoksa çok yazık olur senin için

1|0
    0|0
  • Sıkıcı bir durum gerçekten.. Annenin geliri vs var mı yoksa sadece ev hanımı mı?

1|0
    0|0
Yükleniyor...