Kapat

Ben neden yalnızım?

faceye bir resim atıyorum 1 kişi beğeniyor o da akraba. Buraya bir şey yazıyorum kimse okumuyor. sokağa çıktığım zaman gidip oturup 2 sohbet edebileceğim bir arkadaş çevrem yok. İşim gücüm iyi sosyo-ekonomik durumumun iyi olmasını akrabalarım dahil selam verdiğim herkes suistimal etmeye çalışıyor.' tane üni bitirdim saygın bir mesleğim var, uzun boyluyum , yakışıklı olduğumu da düşünüyorum. Ama kimse yok çevremde sıcakkanlı bir insanım aslında ama neden böyle? Ölecem yalnızlıktan

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Spora git. Çevre olur.

0|0
    0|0
    • ona da gittim ama pek uyuşamadık oradaki insanlarla da , bende bir sorun var galiba

• Basimiz sagolsun kardesim vatan sagolsun ben ölürsem yine vatan sağolsun

• @koherman eyw. Vatan sağolsun tabii

En İyi Erkek Görüşü

• Farkında olmasak ta insanlığın su an en büyük sorunlarından biri bu kalabalıklar içindeki yalnız kalma meselesi. Egosu çok yüksek ve bitmek bilmeyen istekleriyle kızlar, senden benden bizden menfaat ilişkisi olmadı mı selam dahi vermeyen erkeklerle dolu. Bunun çözümü Allaha inanmakla çözülür. Allah dostların en mükemmelidir. Allah hepimizi hayırlı insanlarla karşılaştısın.

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Belki insanlarla nasıl bir iletişim kurmanız gerektiğini tam bilmiyorsunuzdur. Sonuçta herkesin farklı bir karakteri var ve herkesle anlasabilmek imkansız.
    Belki de onlar sizinle nasil iletişim kuracaklarıni bilmiyorlardir. Her zamankinden daha güler yüzlü ve sosyal olmaya çalışın. Sizinle dostluk edecek birileri elbette vardır.
    Aslında bunlar kendiliğinden oluşan şeyler, belki hayatıniza girmek isteyen birileri olmuştur da siz fark etmemissinizdir.

0|0
    0|0
  • Bu kadar yapacağına foto atsaydin yorumlardik

0|0
    0|0
    • sorun dış görünüş değil, yorumlayacaksan bu sorunum ile ilgili bir fikir beyan edebilirsin. Zaten sorunun dış görünüşümden kaynaklanmadığını anlatmak için öyle yazdım

• Yalnız değilsin bende aynıyım

0|0
    0|0
    • bu konuda yalnız olmadığıma sevinsem mi bilemedim :)

• Sevin tabi

Erkekler Ne Diyor 8

• bak knka bu iş parayla pulla ya da tiple olacak şey degil. yeni birileri ile tanış , çevreni genişletmeye bak sonrası gelir zaten

0|0
    0|0
  • Diğerlerini bilmemde burası abaza kaynıyor. Senin sorularına cevap vereceklerini sanmıyorum pek bro :D

0|0
    0|0
  • özgüven sıfır galiba :(

0|0
    0|0
    • nerden çıktı :)

• butun kufurleri engellemiş :) hadi yine iyisin

• afiyet olsun. İyi geceler.

• Ben Yazılımcıyım Sosyalleşmeyi Sevmiyorum İnsan içine Karışmayı Sevmiyorum kalabalık ortamdan nefret ederim beni anlayan kız bulamadım beni anlıyorum peki sen hayat bazen bencil oluyor

0|0
    0|0
    • yok ben seviyorum aslında kalabalık ortamlarda olmayı. hatta şöyle diyim tuzla da yaşıyorum, az önce heveslendim bastım gittim üsküdar a , sap sap oturdum , kız kulesine nazır çayımı içtim döndüm

• Heveslenip gitmende bişey Ben onuda yapamıyorum sokağa çıkmayı bile sevmiyorum :D utanmasam işe gitmicem :)

• Utanmasam olmadı Elimde Olsa İşede Gitmeyeceğim

• sesli kitap okumanın çok faydası var. ne alaka diyebilirsin ama ben faydasını görğyorum.

1|0
    0|0
    • Yanlızlığımı insanlarla iletişim kurarak gidermek istiyorum , kitaplarla değil.

• işye iletişime faydası oluyor. o açıdan.

• Problem sende değil etrafında da olabilir

0|0
    0|0
  • Usta bu bize Allah ın neyse işte bence kötü elektrik var bizde 😉 auramız yanlış doğuştan...

0|0
    0|0
    • olabilir en mantıklı açıklama bu zannedersem

• Genelde en mantıklı açıklamaları ben yaparım (o kadar da egoistim) ama insanlar çekemiyor... Teşekkürler!

• Kardesim inan bende yillardir bu sorunun cevabini ariyorum su anda universite ogrencisi olmam disinda her seyimiz ayni sanirim kendi kendimize yetmek ve sürekli durmadan bu durumu yenmek icin cabalamak zorundayiz yanliz olmadigini bilmek iyi gelicektir

0|0
    0|0
Yükleniyor...