Evleninceye kadar hiç sevgilisi olmayan biri Evlenince sıkıntı Yaşar Mı?

Benim hiç sevgilim olmadı bu yaşıma (23) kadar, tecrübesizim. Evlenince sıkıntı yaşar mıyım? Çok çekingenim yani sosyal fobim var hep düşünüyorum ne yaparım falan diye, gerdek gecesini düşünüyorum bu utangaçlıkla ne yaparım diye utanıyorum, ya bide karşımdaki tecrübeli olursa diye düşünüyorum hep.
Sizce sıkıntı Yaşar mıyım? Benim gibi biri var mıdır hala?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Sosyal fobi sorun onu yenmeye çalış onun dışında sorun olmaz

0|0
    0|0
    • Bilmem bu yastan sonra yenebilir miyim ki bu illeti

• #GizliSoruyuSoran Kardesim sende belliki sosyalfobi var, bendede vardi onceden, psikiyatriste gittm , psikiyatri ozellikle sosyal fobi ve ice kapanikligin ufak bir kisminin dogustan karakterde olabilcegini fakat dogustan gelen icekapanikligin yasanmis veya hic yasanmamis duygularin etkisiyle cokdaha fazla artis gosterdigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic icten ice veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya birkez bile olmadi mi? Yalnz hoslantiyi sormuyorum, ufak kisa sureli hoslantilar olmus olabilir 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem, mesajdanda cevaplayabilirsin

• @muratalkann94 sana birşey soracağım nereli olduğunu söyler misin ona göre sorayım. Sosyal fobiyle ilgili

En İyi Erkek Görüşü

• Yasarsin. Cok kavga edeceksiniz. Birbirinizi anlamayacaksiniz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evlenme zor is onlar

0|0
    0|0
  • Hiç bir sorun olmaz böyle erkekler çok az maalesef. Ama sosyal fobini yenmelisin yenersin kolay iş

0|0
    0|0
    • Maalesef mi? Sosyal fobinin neresi iyi.
      Ama maalesef böyle bayan hiç yok ben kiminle evlenecegim.

• Kendini oku bol bol. Zikirlerini ihmal etme. İçinden dilinden hep zikret kitap oku mesela kusurları görmezden gel hayatı herşeyi sevmeye çalış. Hep iyi şeyler düşün ve ümitli ol. TESLİMİYET önemli

• Tam bişey yapım diyorum planlayip devam edeyim dyorum küçük tatsız bir olay oluyo birakiyorum ve böyle çok oldu basla bitir basla bitir kendime olan saygimi ozguveni iyice kaybediyorum. Psikoloğa gitmek istiyorum ama devlet guven vermiyor bide ilaçlar uyutiyomus insanı

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...