77 yıldan beri neden Türkiyede siyaset konusunda algı operasyonu var? Sebepleri kimlerden kaynaklı sizce?

Atatürkten sonra bu ülkede hep algı operasyonu var. Son zamanların partilerinden örnek verecem:
Ak Parti: Ben koyu Türk Milliyetçisi olarak Akpyi destekliyom. Akp dini terimlerle algı operasyonu yapıyor. Müslümansan Akplisin diye bir algı var. Ama cidden akp bu ülkenin gelecegini düşünüyor o yüzden oyumu Akpye atiyom. Chpyi, fetoyu, pkkya inat aşkla akpyi destekliyom.
Chp: Atatürkü seviyorsan, laiksen, kemalistsen hemen chpli olacaksin algisi var. Halbuki bugünün chpsi kürtçü, mezhepçi (alevici), fetocu, amerikanci, kizilçekiçe hayranlik duyan bir parti.
Mhp: Milliyetciysen mhpli olacaksin diye bir algı var. Halbuki bu mhpnin yöneticileri, ülkücülerin reis olan kroyları kendi ceplerini, menfaatlerini, çikarlarini düşünürler. Şehit cenazelerinde reklamı, şov yapmayi severler. Madem mhp milliyetci partide neden son 5-6 senedir ya da daha fazla neden Hakkaride miting yapmadı. Ama akp hakkaride miting yapti. Öyle ya da böyle mitingde Türk bayrağini dalgalandirdi. Her neyseee bu sistemde illa bir parti tutuluyor. Ben bunlarin arasinda Akpyi tutuyom ve destekliyom. Koyu aşırı Türk Milliyetcisi ve antikürtçüyüm. Ben Akpliyim. ;) Ya ben acayibim ya da başkaları. Ben misal Atatürk sevdalisiyim. Akpyi tutuyom. Ama mecbur bugün chplilerle 19 mayis yürüyüsünde yürüdüm. Hemde kirmizi atatürk tişörtümle :-D akp, mhp yürümüyor. Mecbur chplilerle gezdim. Ne mutluki böyle renkli bir ülkede yaşıyorum. Bazen vicdan azabıda çekiyom :-D :-D böyle düsünceler yazarak hadi chpli kalmaz herkes akpli olursa diye :-D :-D

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• akp ve koyu Türk milliyetçisi dedikten sonra okumayı bıraktım. akpnin Türk insanına en ufak bir faydası olmadı hangi işi hayrımıza yapmış? Havaalanı yol bilmemne köprü bunları geç. Hemen her hükümet yaptı bunları ki yapmalı da çünkü asli görevi odur. Akp yol yaptık bunları yaptık diye reklam yaptı sadece haberlerde başka partiler zamanında bunlar olmadı. Akpli olmayı nasıl ve neden seçtin? Ananı al da git diyen adamı başta tuttunuz bu nasıl bir midesizliktir? Böyle bir adama saygı tutmak nasıl bir karaktersizliktir anlamış değilim. Tarafsızım parti tutmuyorum ama hakkari'de Türk bayrağı dalgalandırmak sorun değil, Diyarbakır'da pkk bayrağı dalgalandırmak sorun.

0|0
    0|0
    • Paralardan altı sıfırı attı.
      Imfye borcu kapatti, borc veren ülke oldu
      Avrupa, amerikalilarin yaninda ecevit gibi pısırık, eziş, bücüs degil, ayagini ayagina atan bir liderler oldu
      Ülke ilerletildi. Bak sizler takim tutar gibi laf yapiyonuz. Sana tek bir sey yazicam. O yeni yapilan 3. Havaalanı dünyanin en prestijli havaalani olacak. Ve Almanyadaki bir havaalaninin degeri kalmayacak bu havaalanindan dolayi. ;) Ustelik bu havaalaninda devletin cebinden 1 lira cikmadi. Bos konusmaayin. a haberdeki yaz boza bak cumartesi akşam 9 da

• 1 trilyonlu aşan bir dışborç var.. ona ne diyorsun?

• makyaj güzel tabii havaalanıymış. çok da şeyimde napiim? Açım ben kardeşim aç. ne kadar salak var memlekette yaa:D.. acıyorum size:D
      AKP’li olmak güzel bir duygu olmalı. Düşünsene: Komutanlar hapse giriyor seviniyorsun... Aynı komutanlar beraat ediyor yine seviniyorsun. Teröristlerle görüşmeler yapılıyor, halayla sınırda karşılanıyor seviniyorsun... Aynı teröristlere operasyon yapılıyor, yine seviniyorsun. Esad’la aile fotoğrafları çekiliyor, sevinç içindesin... Aynı Esad, Esed oluyor, savaş açılıyor, sende yine bir sevinç. Cemaat’in olimpiyatlarında sevinçten gözyaşlarını tutamıyorsun... Aynı Cemaat’e terörist muamelesi yapılıyor, yine seviniyorsun. Ne diyeyim? Sen de haklısın sevgili kardeşim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben koyu Türk Milliyetçisi olarak Akpyi destekliyom

Dedikten sonrasını okuma gereksinimi duymadım :D

0|1
    0|0
  • AKP geleceği düşündüğü için; Yerli tohumu yasakladı, İsrail'in GDO lu hormonlu tohumuyla milleti kanser etme eyliminde. HES lerle çiftçiyi holdinglere gebe bırakacak dolayısı ile halkı. Halkı ayrıştırdı, Ege'de Yunan 16 adaya el koydu tık yok. Özlleştirmede KİT leri yok pahasına sattı. vs vs

0|0
    0|0
Yükleniyor...