Çocuğunuza neyi öğretmezdiniz?

Evet soru açık aslında... Çocuğunuzun neyi öğrenmesini istemezsiniz?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Yalanı öğrenmesini istemezdim.

1|0
    0|0
  • Bilmek ile yapmak arasında fark vardır. Kötülüğü, yalanı, dedikoduyu, arkadan iş çevirmeyi ve sayamadığım birçok şeyi bilsin. Bilsin ki ona yapılırken dahi fark etsin. Uygulama kısmı çok farklı, bu bildiklerinin yanlış olduğunu anlayıp yapmaması gerektiğini öğretirim sadece.

1|0
    0|0
  • can almanın nasıl bir şey olduğunu öğrenmesin.

1|0
    0|0
  • Yalan ve gereksiz dedikodu. Ama en azından tanıyıp uzak durmasında fayda var tabi

1|0
    0|0
  • Din'i öğretmem ve öğrenmesini istemem. Büyüyünce kendi seçer.

1|0
    0|0
  • Merhamet.

0|0
    0|0
    • Merhamet olmazsa insanlıkta olmaz...

• @Süslü_Şirine sana katılıyorum ve @Ehlivukuf bence bız yanı turk toplumu olarak oldukca merhametlı bır toplumuz. bu ıster ıstemez ogrenılecek bır durum zaten. yanı ogrenememesı gıbı bır hal olamaz. eger olmazsa, toplum ıcnde fazlaca dıslanan bırı olur. gorusune tabııkı saygı ama eger gercek dusuncen buysada bende bır anne olarak bu fıkrımı savunuyorum.

• Her şeyi öğrenmeli. En çokta yanlış ile doğruyu ayırt etmesini..

0|0
    0|0
  • He şeyi öğrensin.

0|0
    0|0
  • İnternet varken o iş zor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kötülükten yana mümkünse hiç bir şeyi öğrenmesin..

1|0
    0|0
  • Ks ye nasil uye olundugunu

2|0
    0|0
  • Mutsuz olmayı ögrenmesin..

1|0
    0|0
  • Bir çocuğa ilk dini öğretilmeli sonra büýüklerine saygı öğretilmeli güzellikler öğretilmeli bir çocuğa herzaman dürüst davranmalı küçük çocuklar annesi babası yüzünden dah 3 yaşında yalanı öğreniyorlar. Bir ebebeyin sabah işe giderken bunu küçük cocuga anlatmalı kafasına aşılamalı. Çocuğa hoşgörüyü öğretmeli, sadece ailesine deģil vatana millete hayırlı bir evlat yetiştirmeli. Her daim yardıma muhtaç olanlara yardım edecek bir evlat...

0|0
    0|0
  • Yalan söylemeyi öğretmezdim

0|0
    0|0
  • Herşeyi öğrensin ya 😏

0|0
    0|0
Yükleniyor...