Ettiğiniz büyük bir yemin var mı?

Küçükken kedim ölmüştü ve hiç bir hayvanı onun kadar sevmeyeceğime yemin etmiştim. Yeminimi hala tutuyorum. :/ Tabi bu sadece bir tanesi... :D Peki sizin?

0|2
14|16

En İyi Erkek Görüşü

• Arabamdan Her İndiğimde Hız Yapmayacağım Diye Tutmayacağımı Bilerek Yemin Ediyorum Sırf Ses İçin O Ses Beni Rahatlatıyor..

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• Büyük konuşmamak gerekir fakat benimde var... asla pişman olmuyacağım ve benim hayat ideolojilerimden biri ; Yalanını yakaladığım veya sezdiğim kişinin asla yeri olmaz bende. ( beyaz yalan denilen şeye inanmıyorum ) . . bu yeminimle hayatımda asla yeri olmayacak insanlar var.

1|0
    0|0
  • var. ve tuttum bende yeminimi.

1|0
    0|0
  • Ağlamıycam

1|0
    0|0
  • Bir zamanlar birilerine srni asla bırakmıcam diye yemin etmiştim cahildim düşünemedim ve bunun diyetini ödedim ve gün geldi bıraktım terk edip gittim böylelikle bozmuş oldum o gün bu gün yemin etmemek söz vermemek için elimden geleni yaparım

1|0
    0|0
  • Var benim

1|0
    0|0
  • Yokmuş.

1|0
    0|0
  • Varsa hatırlamıyorum, sanırım yok

1|0
    0|0
  • 17 yaşımdayken babama, bir daha sigara içmeyeceğime dair söz verdim ve o zamandan beri bir kere bile ağzıma sürmedim

1|0
    0|0
  • Var^^

1|0
    0|0
  • Kendinden başka kimseyi sevme, değer verme, kendinden başka kimseye güvenme.

1|0
    0|0
  • Etmiştim var

1|0
    0|0
  • Atatürk'ün yolunda ilerleyeceğime ant içerim

0|0
    0|0
  • var ama yapmalımmyım bilmiyorm eğer babam beni okutmazsa kazanınca yüzüne bakmayacma dedim yapacam bir kazanayım :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...