Yoldan geçsem bakan bir daha dönüp bakıyor yüzüme , bana?

arkadaşlar nedense yoldan geçsem millet gözlerimin içine bakıyor öküzün trene baktığı gibi. bakan bir daha dönüp bakıyor. fazla güzelde değilim. siyah pantolon , bembeyaz yeni spor ayakkabı , gömlek ve ceket giyiyorum. siyah gözlük , eyeliner , ruj. böyle bir insan sizede çekici gelir mi? neden bakıyorlar? bir ayıbımda olmadı. ciddi söylüyorum okuldaki hocam bile bir sürü güzel öğrenci varken gelip benimle en çok ilgileniyor. fazla samimi sözlü taciz ediyor çaktırmadan desem yeridir. açık saçık giyinmiyorum. otobüsteydim bugün kadın ta öteden benim yüzüme bakıp duruyor. aşırı makyajda yapmıyorum. sadece eyeliner sürüyorum :D sizce neden böyle? neden böyle öküzün trene baktığı gibi bakıyorlar?

Güncellemeler:
kapalı giyiniyorum zaten. sadece erkekler bakmıyor. bu durum çok sık olmuyorum. nadiren oluyor ama bakışlar benide rahatsız ediyor.

0|1
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• bırak şimdi egolarını tatmin etmeyi. güzelsin anladık.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tamam güzelsin tamam

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kaşar ya da yollu gibi göründügündendir veriyon sanıyorlardır fotonu görseydik net yorum olurdu ama tahmin bu?

1|0
    0|0
    • ne biçim konuşuyorsun sen? yaşından utan ! sanada şurada elli küsür küfür edebilirdim...

• iyi okudunmu yorumumu peki sonunda ne diyorum foto koysan net yorum yaparım ama böyle yazman öyle gösteriyor dedim

• Seninde hoşuna gidiyo tabii :)

1|0
    0|0
  • bügün çok güzelsin demekki

1|0
    0|0
  • evet bakarlar

1|0
    0|0
  • banada bakıyolar şu pisliğe bak diye sana öyle bakmadıklarını ne biliyosun?

1|0
    0|0
  • bizde görsek iyi olurdu cvp verirdik

1|0
    0|0
    • sıradan bir vatandaşım. güzelde değilim pek :D :D

• yok be kardeşim , sapıtmayın. :)

• yok ne sapıtması sen gizliden çık ya da mesaj at bakem bir gözlüklerine

• disi sinege is koyan adamlariz 🤗😀😇😙😍😚😚

1|0
    0|0
  • Ne duymak istiyorsun