İstifa ettim kabul edilmedi nedendir?

Özel sektörde büro memuru olarak calisiyorum aldigim para 1370 TL , istifa verdim yirttilar. ocakta zam yapilcakti mayis bitiyor hâlâ zam yapacaklar.. sabredeyim mi cikayim mi?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• seni çok seviyolardır ya da senin pozisyonunda kimseyi bulamıyolardır

0|0
    0|0
    • eleman bulurlar ya o sorun olmaz bence isimi çok iyi yaptigimi söylüyorlar ama bu paradan fazlasini hak ediyorum ben

• nerde calişiyosun

En İyi Erkek Görüşü

• Sende ona göre çalış. Temponu azalt.

0|1
    0|0
    • öyle yapıyorm abi.

• hani sonuçta patrondur saygısızlık yapmazsın ama iş veren diye de ezdirme kendini. Belli ki sen işini gayet iyi yapıyorsun ve senin gitmeni istemiyorlar. En azından biraz iyileştirme yapsınlar ya da fazladan izin versinler yani bir nevi işinin karşılığını vermeye çabaları olsun. Onlar eğer böyle teşvikler yapmıyorsa sen de öyle iyi bir iş temposunda bulunmamalısın. Bir kere kendini gösterdin, ve kendini geri çekersen aradaki farkı anlarlar.

• aynen öyle. şu an onu yapıyorum zam bakalım ne zaman vercekler. istediğim parayı alamazsam gideceğim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne acımasız adamlar verdikleri paraya bak birde istifa yirtiuirlar.

0|0
    0|0
    • aynen öyle abi. zam yapacaklar işte. zam farkımı alcam gitcem 5 aylık farkım var alıp gidicem :D

• Al kaç dostum o parayla geçinmek zor köle gibi adam istiyorlar 3 kuruşa ama yine de şükür etmek lazım büyük konuşmamak lazım ben öyle diyorum ama.

• biraderim zaten sen soğumuşsun işten tazminat peşindede koşmuyosun gitme işe 3 gün olay bitti gitti

0|0
    0|0
    • başkan 5 aylık farkım var onu bırakır mıyım :D

• iş bırak çalışma gel git öylesine

0|0
    0|0
Yükleniyor...