Hiç arkadaşım yok, kimseyle anlasamiyorum?

Uni 2. sınıftayim yatay gecis yaptım bu sene sınıfta 36 kişi falaniz. Hiç kimseyle iletişimim yok. Telefonum 5-6 kişide vardır. O da ders için sadece. Whatsapp grubuna üye değilim. Bende onları sevmiyorum. Onlar da beni sevmediler. Onlarla takılmiyorum hic, gitmek istemiyorum. Onlarla olunca rahat olamıyorum. Bir kaç kez çağırdılar aslında. Ama ben öğle araları falan hep baska yerde takılıyorum. Sadece burda değil her zaman böyle oldu. Kimseyle anlasamıyorum. Cunku onlara hiç benzemiyorum. Fotoğraf çektirmeyi sevmem. Kıyafet muhabbetim olmaz. Farklıyim biraz. Bana yardım edebilecek birileri var mi :( Zindan oluyo okul günlerim bana :(

1|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Gel gel yazık sana

0|0
    0|0
    • Bence sen benden daha acinilacak haldesin:)

• Tamam o zaman teşekkür ederim yorumun için :)

• Rica ederim sıcakkanlı olmayı dene ama kadınlar için çok zor değildir zaten

En İyi Kız Görüşü

• Kendi derdini kendin yaratmışsın

0|0
    0|0
    • Nasil yani?

• Yani sevmesen bile soğuk davranmamak gerek şahsen ben bana karşı soğuk olan biriyle muhabbetimi keserim yani ya arkadaş canlısı olup kendini değiştireceksin ya da yalnız kalacaksın

Erkekler Ne Diyor 11

• Pek yapacak bir sey yok gibi.. belki zaman içerisinde anlatabileceğin birilerine denk gelir sıkılmaktan kurtulursun.

0|0
    0|0
  • İstanbul da isen gel yamacima

0|0
    0|0
  • Elbet bir arkadaş edinmelisin okulda ya kimse dört dörtlük değildir insanları kusurlarıyla sevmelisin bırak arkadaşın resim çekinmeyi çok sevsin ne olcak

0|0
    0|0
  • Biraz beni tarif ettin aslında bendeki sıkıntı insanlrla olan iletişim oldukca zayıf ama senin gibi birileri bir yere cağırdığında gitmemezlik yapmıyorum insalarla olan iletişim her ne kadar kötü olsada sosyal aktivitelere katılmaya calışırım sende biraz ortama ayak uydurmaya calış insanları illa sevecek değilsin kendi kafa dengine göre erkek arkadaşı yapabilirsin emin ol tecrübe kazanırsın.

0|0
    0|0
  • maalesef zeki insanlar türkiyede ezilir mutlu ol kıskanılıyorsun ve yuksek ihtimal arkandan konuşuluyor

0|0
    0|0
  • Valla bnde kzlarla anlasamiyorum :)

0|0
    0|0
  • okulunu bidaha değiştir :)

0|0
    0|0
  • Kanka Ankarada olaydın takılırdık :D

0|0
    0|0
  • Baska bolumdeki i sanlarla arkadas ol

0|0
    0|0
  • sesli kitap oku faydası oluyor gerçekten.

0|0
    0|0
  • Geçişinde o yanı kötü kimseyi tanımıyosun ısınamıyosun :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benimkide farklı değil ama dışardan arkadaşlarım var sınıftakiler errgenn hepsii ergen

0|0
    0|0
  • Benim de arkadasim yok
    İstemedigim icin yok
    İyiki de yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...