İzmirimin köpekleri bile başka değil mi ❤️😂 ?

İzmiri çok seviyorum o ayrı mesele de ama gerçekten burda zayıf köpek görmedim bazı köpekler yağdan yürüyemiyorlar 😂 kediler garfield gibi 😂😂 burdan sokak hayvanları için her boş alana ve sahil boyu suluk yaptıran ve mama dağıtan belediyemize teşekkürlerimi gönderiyorum 😘😘
Siyasi bir amacım yok İzmir aşkından bunlar hep #İzmirAşktır

İzmirimin köpekleri bile başka değil mi ❤️😂 ?

2|2
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• az önce eve geçerken kebapçının önünde zayıf bir yavru köpek gördüm :D deri kemik kalmış yemek yiyordu :D :D kebapçının oralarda bile zayıf kalmış köpecik :D

o değil de bir tane de amca gördüm yolun kenarında (._.) bisikletiyle düşmüş (._.) yatıyor yolda öyle (._.) iyi misin dedim iyiyim dedi (._.) araba sıkıştırdı düştüm dedi (._.) yardım edeyim dedim... yok ben kalkar giderim dedi (._.) eyi dedim devam ettim bende :D :D :D
    adam yardımı kabul etmedi ya la (._.) acele ediyordum diye bastım gittim bende... acaba ne yaptı (._.) önümden bir amca daha geliyordu o yardım etmiştir kesin :D onun yardımını kabul etmiş olabilir :D :D

bizim insanlarımız ve hayvanlarımız yardımları kabul etmiyor (._.) o köpek de önüne konulanları beğenip yemiyordu diye zayıftı herhalde (._.)
    köpekten girdim amcayla devam ettim sosyal mesaj ile sonlandırıyorum (._.)
    komşusu aç iken tok yatan bizden değildir (._.)

önümüz ramazan :D evde yemek yapanımız yok :D belki yardım etmek isteyen birileri olur diye söyleyeyim dedim dsfsdfds :D :D :D

0|0
    0|0
    • Ne diyo bu çocuk ya 😂😂 nerelisin oğlum sen

• Sahi mi 😍
      Tamam bekliyorum 😇

• şimdi dikkatimi çekti de...
      fotoğrafın sol alt kısmında görünen adını bilmediğim renkteki şey ne (._.)
      ve sağ alttaki pembe poşette ne var (._.)

En İyi Kız Görüşü

• İzmirin bu yönünü bilmiyordum. Şimdi daha da çok gelmek istiyorum. İnşallah istediğim üniversite tutar da oraya gelirim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Kıyamam ya

1|0
    0|0
  • Tatlim benim

1|0
    0|0
  • Metroda uyumuş yavrucak 😃

1|0
    0|0
  • guuduuuuu çok şeker ^^

1|0
    0|0
  • Çok tatlıymış ya bu💖💖💖💖💖💖

1|0
    0|0
  • İyi besliyorlar :D

1|0
    0|0
  • İzmir başkadır 💓

1|0
    0|0
  • acaba sağlıksız beslenmeden mi şişmanlıyolar. benim evdeki kediler zayıf. sokak kedileri daha şişman. ne yapsam kilo aldıramıyorum.

0|0
    0|0
    • Bunlar günde kaç kilo et yedikleri belli değil seninki düzenli beslendiğinden fittir 😂

• Kendi şehrimi övmeye çalışırken ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...