Boy kompleksi? boy kompleksi?

19 yaşındayım boyum 176. çevremdekilere göre ortalama bir boya sahibim. ama çok kısa hissediyorum. sizce boy kompleksi nasıl atılır?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Kendinden Kısalarla takıl

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka yemın edıyorum şu an senı en ıyı ben anlarım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Atamazsın bence bende uzamak istiyorum😄

0|1
    0|0
  • Bence gayet iyisin tam aksine senden uzun erkekler hoş olmuyorlar

0|0
    0|0
  • Daha kısa birileri ile arkadaş olarak

0|0
    0|0
  • Gayet Iyisin sükret bence

0|0
    0|0
  • Unutma türkiyedesin kısa hissetmene gerek yok 👍🏻

0|0
    0|0
  • Çok kısa değilsin

0|0
    0|0
  • Gayet normal boyun kanka

0|0
    0|0
  • idealsin takma kafaya diyebilirim 1.54 boyundayım hiç aldırdığım yok boyuma :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben 1.85 boyundayım memnunum boy uzatmak istiyorsan kilon fazla ise kilo vermen 2-3 cm fark eder bazı erkekler 21 yaşına kadar uzar bir 2 cm de öyle uzasan 1.81 filan olursun :D

0|0
    0|0
  • 1.76 kısa değilki Türkiye ortalamasının üstü bile. ben mesela 1.84 boyundayım. Uzun kalıyorum her yerde.

0|0
    0|0
  • Nirvanayamı ulaşcan ya daha ne istiyon

0|0
    0|0
  • Basketçi olma hedefin yoksa boyunda dert edilecek bir şey yok bence, gayet iyi :) Bir sürü insan senden daha kısadır çevrende, ya da çok yakın boylarda.

0|0
    0|0
    • en azından 180 boy iyidir.

• Tabi olsa iyi olur ama 176 da sıkıntılı bir boy değil. Ben de 177'yim, daha uzun olmayı da isterdim ama bu boy da iyi yani sıkıntı edecek bir şey yok. Boya bir şey yapamazsın belki ama fitness a giderek vücuduna şekil verebilirsin bence öyle bir şeyler yap.

• 1.93 boya sahip olan bir abin olarak çok da bir işe yaramıyor :)
    kız tavlaman kolaylaşıyor, herkes senden korkuyor güç olarak ama boyuna uygun araba bulamıyor her arabayı kullanamıyorsun ve gömlek tshirt bulmak büyük sıkıntı

0|0
    0|0
Yükleniyor...