Oruç tutarak zayıflama?

Ramazan geliyor bütün güb oruç tutup sonra iftarda her şeyi yiyioruz ama şöyle yapmayı düşünüyorum sahurda sadece su içiçem belki yumurta yerim iftarda hemen bir bardak su sonra mesela piav mı var 1 kaşık sarma varsa 2-3 tane veya sadece çorba içicem böyle yaparak kilo verebilirmiyim?

Güncellemeler:
Ben zaten ramazanda hep oruç tutarım ama iftarda az yemeyle kilo verilir mi dedim yoksa zayıflamak için tutmuyorum

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• oruç kilo vermek için değildir bu amaçla tutarsan orucun dinen ne durumu düşer emin değilim...
    Üstelik vücut uzun süre aç ve susuz olacak. Ramazn bitmeden kilo vermek kenarda dursun hastalanırsın. Git diyetisyene ramazanda sona düzgünce zayıfla oruçta diyet yaparsan seni ramazan sonunda hastaneden almaya çalışırlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• aman dikkat et zayıflıyorum diye tartıda karşına çıkacak tablo senin aslında kaslarını eritmenden ibaret olabilir. zayıflamakta aç kalınca vücut yağlardan ziyade kasları eritiyo haberin olsun. zaten diyet proğramları aç kalmayı diil doymamayı hedefler. sen gün boyu aç kalacaksın. diyet yapacak olsan günde ortalama 6 öğün yersin mesela. burada amaç metabolizmayı hızlandırmak. sen ıruç tutsan metabolizman yavaşlar

0|0
    0|0
  • toplamda daha az yiyorsan zayıflayabilirsin ama Türkiye'de millet ramazanda kilo alır, zaten vücut oruca bir kaç günde alıştığı için yağ yakmıyor

0|0
    0|0
  • Sağlıksız bir şekilde kendıne zarar vere vere evet kılo verırsın fakat hepsını fazlasıyla gerı alırsın

0|0
    0|0
  • Yemeyerek saglikli bir sekilde kilo verilmez.

0|0
    0|0
  • Calismiyorsan olur zayflarsn ama çalisiyorsan düşer kalirsin

0|0
    0|0
  • oruç tutarak zayıflanmaz olur ama günde bir öğün ya da masadan aç kalkarak olur bu kadar

0|0
    0|0
  • aç kalarak kilo verirsen seri bir şekilde geri alırsın o kiloları spor yapman gerekıyor

0|0
    0|0
  • sen zayıflamak ıcınmı oruc tutacaksın kardesım?

0|0
    0|0
  • Oruc tutarak zayiflanmaz

0|0
    0|0
  • zayiflamak icin tutacaksan hic baslama derim

0|0
    0|0
  • Orucu bu niyetle tutman dogru degil ama israf etmeme acisindan dusunursek amacina hizmet etmesi acisindan ramazanda kilo vermemiz gerekirken kilo almamiz dogru degil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sen bu zihniyetle oruç tutma

0|1
    0|0
  • ibadet bu sonuçta Allah rızası için yapılır. zayıflamak için tutacaksan hiç tutma

0|0
    0|0
  • Yok artık :d

0|0
    0|0
  • İstersen dünyaları ye zayıfliyorsun

0|0
    0|0
  • Beynini...:))

0|0
    0|0
  • Oruç tutunca zayıflatıyor malesef ama sevab önemli

0|0
    0|0
  • bence bunu bir diyetisyenle görüşmeni tavsiye ederim, vücudunu tanıyamıyo olabilirsin çünkü herkesin farklıdır. muhtemelen kaslardan gideceği için çok rahat kilo alabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...