Böyle bir insan tanıdınız mı hiç?

Çok güzel bir şekilde eğitimini tamamlamış ( oldukça zor bir bölümde okumuş, master, dereceyle mezuniyet, yabancı diller vs hepsi tam), güzel ama manken gibi olanlardan, düzgün karakterli, mütevazi, arka planda kalmayı tercih eden , gerçek anlamda çok güzel insani özelliklere sahip (ve bu konuda sürekli iltifatlar alıp herkes tarafından farklı bir yere konulan) bir kız ama şansı hiç yaver gitmemiş, ne iş bulabilmiş ne de eş, kötü anıları yok inanması zor ama sadece olmamış kimse çıkmamış karşısına, çevresi hiç yok, yaşı da var.. Böyle bir kız/erkek tanıdınız mı hayatınızda? Bu şekilde başka insanlar da var mıdır acaba hayatta?

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Evet tanıdım, hayatına yalnızca bir kişi girmişti, işi vardı, hanım hanımcık güzel bir kızdı. Ama kısmet değilmiş olmadı. Benden büyük olarak evlenmeyi düşündüğüm yegane kızdır kendisi. Hala kendi kendime sorarım bu kız bu yaşa kadar nasıl evlenmemiş diye, kısmet işte..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tanımadım. Çevrem geniş değildir pek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• yok tanımadım böyle birini

0|0
    0|0
  • Evet cok gordum. Bir icim su gibi guzellerin evde kaldigini ve cirkin kizlarin evlendigini cok gordum. Onun icin diyoruzki islama uygun hareket edin ve Allahdan isteyin. Genede olmassa kadere boyun egin. bu bir imtihan.

0|0
    0|0
  • Var evet; nasip bu işler. Olur zamanla inşallah; hayat bugün daha zor sanki.

0|0
    0|0
  • Sen isen evlenek kanka :)

0|0
    0|0
  • Var, tanıdım bir kaç tane.

0|0
    0|0
  • genelde kusursuz gibi gozuken insanlar pek sevilmez ya

0|0
    0|0
  • Her okuyan meslek sahibi olmaz. Her güzelin şansı yaver gitmez. Silikliği üzerinden at ve hayatına devam et.

0|0
    0|0
  • Evet tanıyorum

0|0
    0|0
  • neden olmamış neden okurken kendini kaybetmiş aşkı neden gözardı etmiş

0|0
    0|0
  • benim var tanıdığım zamanına herkes kzıın peşindeydi kimseye yüz vermiyodu şimdi etrafında kimse kalmadı

0|0
    0|0
  • Şansın Yok denecek kdr az

0|0
    0|0
  • tanımadım tanısam evlenirdim o kadar okuyup iş bulamamış olması kötü D:

0|0
    0|0
  • Tanimadim

0|0
    0|0
  • Kendini betimlemişsin ama hiç eleştirmemişsin. Seni birde yakınlarına sormak lazım.

0|0
    0|0
  • anlatığınla sınırlı değil bence bir yerde problem var demekki

0|0
    0|0
  • Oyle biri var ise, hani öyle biri harbiden vr ise saygılar efenim🚶

0|0
    0|0
  • Evlenelim mi :p

0|0
    0|0
  • Yok tanimadim daha

0|0
    0|0
  • Ben taniyorum ✋

0|0
    0|0
  • Beni tarif ettin tek fark ben iki üniversite okudum fakat okuduğum bölümleri yapmıyorum

0|0
    0|0
  • kız kaç yaşında?

0|0
    0|0
  • namaz kılmamış kuran okumamış allah korkusu var mı yok mu belli değil sadece dünyavi isteklerde gelişmiş istemz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Şansım yaver gitmedi değil yaşadığım herşeyden memnun oldum hep aslında

0|0
    0|0
Yükleniyor...