Yardim ailemle aram berbattt?

İlk once soyle diyim ben 18 yasimdayim lise son staj goruyorum ama kac senedir ailem bana karsi kotu davraniyor napicam bilrmiyorum yardim edin Biz 3 kardesiz abim ve kucuk kardesim var hepimizin arasinda 4 sene fark var iste her neyse bigun kahvalti yaparken kardesim benle kavga etmeye basladi kufur falan etti ben vurunca sofrada babam bana kizdi ve ses cikarmadim iyice kizinca sonunda sana baktigimda seytan goruyorum dedi. ben sustum icimde cok kotu burukluk olustu bogazimdan yemek zor gecti sonra daha bugun abimle kavga ettik kufur ettim diye oyun oynarken ama abime veya aileden birine etmemistim abim geldi bana kizdi vurdu falan sonra bana sinirinden kapiyi kirdi babam eve gelince bana kizdi ogrendide halbuki benim kardesim 14 yasinda babama karsisinda ana avrat giden birisi babamsa ona hic dokunmaz kardesim bigun yine. benimle dalasti. falan bende ona kizdim falan bagirdim vurdum babam geldi yine bana vurdu annem falan niye vuruyon cocuga diyince beni suclu bulmus halbuki oturdugum yerden bana karismisti napicam bilmiyorum daha niceleri var kucukken evde ders yapmiyorum diye akrabalarin yaninda kafami suya sokup bogarmis onuda bikac ay once ogrendim sevgilime akrabamiz soylemis bunuda sevgilim soyledi bana hic hatirlamiyorum bunlari belkide daha nicesi bu sene baska sehre universiteye gitmeyi planliyorum ev falan tutucam ve calisicam onlara yuk olmicam kac kere babamlarin beni evdem. kovmuslari bile var geceleri esofmanla apartmanin icinde uyudugumu biliyorum ama bugunkuyle tak etti napicam bilmiyorum bana lutfen yardim edin annemde babam gibi ama kardesime abime hic bisi demiyolar akrabalarin yaninda okudugun meslegi yapamazsin diyip dalga geciyolar butun milletde buna guluyo ben orda yerin dibine girmisken olacak seymi bugunde 1 senelik sevgilimden ayrildim tatilim zehir oldu resmen neye uzulcm blmiyorm

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Kimse ile kavga etme evde. Geçer.

0|0
    0|0
    • Kavgadan oldugunu sanmiyorum nedeninide bilmiyorum

• Ailen en çok kavga ettiğin olur ama seni en çok seven de onlar. Ben de babamla anlaşamam. Unutamayacağım sözler işittim ama yine de umursamamalı.

• Aynen bende oyle yapmaya calisiyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim hic uzulme bunlarla muhattap olma hemen uni kazan o mk evinden kurtul aileye bak ! Mesafeni koy konusma cok ağir davran

0|0
    0|0
    • Zaten aileden dolayi baska sehre gidesim var yoksa marmarayi bile tutturyorumda onlr yuzunden gitmek istemiyorum bide izin vermiyolar sinir olurum be kardesim

• Uzulme kardesim mesafeli ol 14 yasindakini vurma vurursan da yuzune vurma aile vir vir etmesin hoscakal

• Yok artik vurmuyorum zaten evden okula ise falan gidiyorum arada tatil olursa falan goruyom

Kızlar Ne Diyor 2

• Üzülme herkes mükkemmel bir hayat yaşamıyor ailenin sana yaptıkları açıkçası çok üzücü sana üzüldüm bence başka bir şehirde ev tut üni oku ve mesleğini eline al sevgilinden ayrılmana üzüldüm ama kız çok sen üzülme işte

0|0
    0|0
    • Aynen kiz cokda o kiz ayriydi bide ayni koydeniz oyuzden moralim alt ust oldu sevmiyomus beni dun tartistik iste sevmiyomusum bagliliktan boyle hissediyomusum falan dedi gidisi degilde bunu demesi yakti beni

• Suanlik gerceklesen bir hayal goremedim ama ins gercek. olur

• Evlatlikmisin kanks

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...