#Dövüşen Kadınlar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

#Dövüşen Kadınlar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Erkeklerden Çok İzleyen Kadınların da Zevk Aldıkları Nadir (Roman Semtlerinde Yaşayanlar Hariç) Bir Görsel Şovdur.

iki Kadının (Şanslı İseniz İkiden Fazlası) Kavgası Cips-Kola-Çekirdek 3'lüsü Eşliğinde İzlenmeye Değer Kavgadır.

#Not: Konumuz Dışı Olsa da Bir Ya da Birkaç Kadının Toplanıp Erkek Dövdükleri Bilinmektedir. Bu Durum/lara Şahit Olup Hatta ve Hatta Mangal Yakıp İzlemek Her Kula Nasip Olmaz.
Kavga Genellikle;

- Dünyanın En Zilli Kedisini Kıskandıracak Şekilde #Ciyaklama Sesi İle Başlayan Ara Ara Şiddetli Bir Şekilde Devam Eden Kavgadır.
- Saçı İlk Yakalayanın Genel Olarak Kazandığı Kavgadır.
- BakteriSever (Tırnakları Uzun) Kadınların #Aslanları İmrendirecek Şekilde Yara Verip Aldıkları Kavgadır.
- Bu Kavgaların Güldüren Güldürürken de Düşündüren Bir Noktası Vardır! Şöyle ki; Birbirlerine Sanki Kendileri İcra Ediyormuş Gibi Erkeklerin Cinsel Organı ve Eylemlerini Kendilerinin Kabul Ederek Küfürler Etmeleri..
- Nadiren Kavgayı Ayırmak Yerine Çevrede Merakla İzleyen Bazı Abazanlara Nadir Karşılaşacakları Görsel Şov Yaşatırlar.

Efendim Sizde Takdir Edersiniz ki; Kavga Çözüm Değildir.

Bazı Durumlar Hariç.

Bir Ömür Kadınları Anlayacağınız Zamanlar Birkaç Dakikadır.

#Anlayamayacağınız Zamanları 777 Sülaleniz Bir Araya Gelse Ömrü Yetmez.

Henüz Birkaç Dakika Önce;

- Uysal
- Sevimli
- Nazik
- Şirin Olan Bu Kadınlar Nasıl Olur da Bir Anda; Bırakın İnsanları, #Hayvanların Dahi Psikolojik Travmalar Yaşamalarına Sebep Olacak Bir Şekilde Acımaz! Baskın! Çirkef! ve #Sadist Bir #Psikopat Olabiliyorlar?

#SerKan1923

@asenakrgz @siray

@mehcab @Bakırköylüm @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @RdvnSbs @TheKerim54

Güncellemeler:
Yılmazınkiler 2'nci Kısım 1'inci Karedekiler.
Kötü Kızlar..

0|1
9|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Özellikle saça asılmaları. Bir aralar Youtube'de seyrediyordum. Yılmaz'ı MSN'Den sileceksin ! :)

Bir de bunların saçlarını çekiştirip kavga etmeleri çok itici.

0|1
    0|0
    • Yılmazınkiler 2'nci Kısım 1'inci Karedekiler. Güncellemeye Yazmışım Sana Yazmıştım Oysaki..

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu kadar baya şeyler yapmam oyle ortamlarda bulunmam uzak durmayı yeğlerim... Cahile laf anlatamazsin nihayetinde tartışmaya kavgaya şiddete gerek yok.

0|1
    0|0
  • Eskiden erkek dovuyodum bee ahah hic kiz kavgam olmadi yaşasın #Feminizm 😂😂

0|2
    0|0
  • Spor olarak yapınca tabikide çok iyi, sadece spor için yapıyorum

0|1
    0|0
  • Hiç sevmem

0|1
    0|0
  • Ben vurursam sıkıntı.

0|1
    0|0
  • İticiler

0|1
    0|0
  • Kadın erkek farketmez kavgayı sevmiyorum hic

0|0
    0|0
  • kadınların birleşerek erkek dövmeleri daha eğlenceli olurdu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Madem kadın eşitliği var onlarında dövüşmesi çok doğal... Hatta onların dövüşü daha kıyak oluyor.. Hele eteklikli olursa..

0|1
    0|0
  • Kavga eden kadinlari sevmem çok iticiler cokkk

0|1
    0|0
  • bırakın yesinler birbirlerini :)

0|1
    0|0
  • "kız kavgası" tamlamasını okumak bile keyfli
    izlemek mükemmel

0|1
    0|0
  • Kavgadan Nefret Ederim Etmeyide Sevmem hiç bir zaman ilk ben başlatmam tabikide haketmediği Sürece Hakederse Acımam Dalarım

1|1
    0|0
  • 😄😄 devir değişti Abi

0|1
    0|0
  • Paçoz ladinlarin işi hanımefendilik zor is :)

0|1
    0|0
  • Ama sen izleme abi ayır, kanunlar bunu söylüyor sana 😄😄

0|1
    0|0
  • kadınlar genelde iyidir, biz erkeklere göre daha naiftir, uzlaşmacıdır, konuşarak çözer, kavga etmez falandır filandır. ama kadının kötüsü şeytandan beterdir. dayaktan tut cinayete bile giderler bu kültürsüz öküzler

0|0
    0|0
  • Kız kavgalarından önceleri hoşlanıyordum
    sonra kavgaların gayri ahlaki nedenlerden çıktığını öğrendiğimde artık izlemiyorum

0|0
    0|0
  • 2 kere gözlemleme şansım oldu ikisindede araya gireyim derken bitti tam randımanlı izleyemedim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...