Para nasıl kazanabilirim?

Babam 5 yıl önce vefat etti maddi durumumuz pek iyi değil normalde annem çalışıyor ama annem rahatsızlandığı için doktor istirahat etsin dedi ben de ben bakarım dedim ama beceriksizin sakarın tekiyim nasıl bir işte çalışabilirim yardım? 1 kez garsonluk yapmıştım daha önce ama 1 hafta geçmeden kovuldum çok sakar olduğum için

0|0
317

En İyi Erkek Görüşü

• Bak kızım iyi dinle böyle insanları kullanırlar sen iyi düşünürsün onlar kötü zayıf insanı düşüren çok olur rahmet eylesin allah babana annenede acil şifa versin sanada sabır dimdik ol gözünü aç beni dinle sakın ha sakın yanlış yola gitme uçurumdasın bir ağaç var sıkı tutun bırakma oda annen her şeyin akıllı ol bunu diyorum sana

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• işportacılık yap

0|0
    0|0
  • Eğitim durumun neona göre değişir. Eğitimli değilsen çağrı merkezi, sekreterlik gibi fizikel güç istemeyen işlerde çalışabilirsin.

0|0
    0|0
  • kendini sat ne diyeyim

0|0
    0|0
  • Annene bakıyorsan devletten sigortalı olarak maaş alırsın ilgili yere mürcaat et. Rahatsızlığı geçici ise olmaz Allah şifa versin Babanada Allahtan rahmet dilerim başınız sağ olsun. iş olarak bulunduğun şehir meslek v. s bilmemiz lazım.

0|0
    0|0
  • gülsem mi aglasam mı bilemedim

0|0
    0|0
  • Nerde yaşadığını bilmiyorum fakat iş konusunda yardımcı olunabilir

0|0
    0|0
  • Tezgahtarlık olabilir sekreterlik olabilir bir fabrikada olabilir

0|0
    0|0
  • Magzalarada tezgahtar olur markette reyoncu kasiye olabilir

0|0
    0|0
  • kovulacak kadar sakarsın ama iş arayacak kadarda cesursun. tebrik ederim seni...

0|0
    0|0
  • Promotörlük yap

0|0
    0|0
  • nasıl saçma bir soru

0|0
    0|0
  • Çağrı merkezi düşünürsen aldirayim

0|0
    0|0
  • Keşke İstanbul'da olsan da senin elinden tutup sahip çıksak

0|0
    0|0
  • kazanabilirsin.

0|0
    0|0
  • Market ve avm lere bak istersen

0|0
    0|0
  • Namusunlamı kazanmak istiyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Markete gir reyoncu ol mesela

0|0
    0|0
  • Sakar olman vs bahane değil sana bakacak kişi gitmiş ve kendine bakmak zorundasın. Kendini geliştirmek zorundasın çalışmanı öneririm :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...