Bu liseyi bitirip de milletin başına doktor kesilen paramedikler kendini ne sanıyor?

Bu liseyi bitirip de milletin başına doktor kesilen paramedikler kendini ne sanıyor? Lan alt tarafı bir ilk yardım hemşiresisiniz. Ne bu emek hırsızlığı? Sen ne hakla, ne hadle kalkıp kendini 18 sene okuyan adamla sınarsın? Nesiniz siz? Ne sizin derdiniz?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• az önce soruyu soran kişiye mi soruyorsun bunu yoksa
    sen bunu vatandaslara anlat bence.
    kimsenin tıpta kimin ne rütbesinde oldugunu bilmeyen cok insan var
    beyaz mavi pembe gömlekle direk doktor olunuyor acıkcası.
    o yüzden kimse bişey sanmıyor. bişey sanılmasını isteyen vatandas

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onları bilmem de sen keşke daha açıklayıcı olsaydın? Nedir derdin. Otur anlat bakim.

0|0
    0|0
    • Adam kendini topluma doktor olarak tanıtıp bir de gerçek doktorlara hakaret ediyor. Gel de sinirlenme. Emek hırsızlığı bu düpedüz!

• E Sen bildiğin türkiye genel yapısından bahsediyosun. Biz herşeyin uzmanıyız hepimiz malum. Her boku en iyi biliriz.

• Aynen ego tatmin olmuyor ki gelişsin ülke...

Erkekler Ne Diyor 7

• bak cevap sorunun içerisinde ;) "milletin başına doktor kesilen " :)

0|0
    0|0
  • Sakin ol sis

0|0
    0|0
  • Genç doktora ve yaşlı berbere gitmeyeceksin :)

0|0
    0|0
    • Niye sinirleniyorsun yav kendini bilmez bir insanoğlu için değer mi? Bence değmez. Muhattap alma bu ülkede türkçe konuşup, türkiyede yaşayıp. Atatürk'ün miras bıraktığı ülkeden Atatürk'e küfür eden insanlar var.

• sadece kan vermeyi kan almayı bilirler onlar. işsizlikten onları alıyorlar. napsın kimse gitmeyince boşmu kalsın kontenjan...

0|0
    0|0
  • Çok sinirlisin ya az sakin ol bence

0|0
    0|0
    • Geçen ki yorumda da gördüm sen takma bak yoluna darlama bir kişi için

• Sakin ol sampiyon😌

0|0
    0|0
  • tamam sakin :D

0|0
    0|0
    • Olmuyom sinir oldum emek hırsızı itlere.

• kendi kendilerine övünsünler boşver haberleri yokki dışarıdaki kimse onları takmıyo umurlarında değil takma gitsin

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...