Bir (Babam, abim, kocam) erkeğin bana aşrı karışmasından nefret ediyorum?

Kim olursa olsun, ister babam, ister abim, isterse kocam olsun bana aşrı karışamalarından nefret ediyorum.. Bir yere kadar tamam ama abim ve babam o kadar abartıyor ki, onlar olmadan nefes alamıyorum.. Herşeyin hesabını soruyorlar, her hareketime karışıyorlar, yeter artık, bu benim hayatım... Ama anlamıyorlar.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ergenlikte master yapmadan kurtulursunuz umarım bu durumdan.

1|0
    0|0
    • Ya aşırı karışıyorlar, nefes alamıyorum artık, bende bir insanım, benim de bir hayatım var...

• Eig için teşekkürler✍

• rica ederim

En İyi Kız Görüşü

• benimde aynısı yaa benim abim sırf ben erkek kankalarımla konuşuyorum diye hepsini döven bir abim var babam desen arabadan laf atanları dövüyo sevgilim desen rumel sürmeme bile karışıyorlar ne yapıcağımı bilmiyorum...

0|0
    0|0
    • Valla ben nefret ediyorum.. Bir yere kadar tamam ama aşırı abartıyorlar...

• aynen yaa bıktım artık benim abim daha dün sırf bu yüzden kavga etti bıktım ya valla yanımda hiç bir arkadaşım kalmıycak herkese karışıp duruyo

Erkekler Ne Diyor 3

• Bnde

0|0
    0|0
  • bazen hesaplayamadığın sıkıntılardan seni hayatında 1 kere bile kurtarsalar geriye kalan yaşamında mutlu kalmanı sağlayabilirler
    sonuçta senin üzülmeni hiç biri istemez

0|0
    0|0
    • İstediğimi yaparım demiyorum ama benimde normal isteklerim var.. Geçen bir adam sadece bir saniyeliğine baktı diye babam az kalsın kavga ediyordu, abim face kullanmama izin vermiyor.. Herşeyi bırak bir göz kalemi kullanamıyorum..

• haklılar. kır dizini otur evde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben de öyleyim Allahtan babam öyle baskıcı değildi abim de öyle değil umarım öyle biriyle sevgili olmam hiç ya da eşim öyle olmaz

0|0
    0|0
  • koç burcu musun sdsfx :D

0|0
    0|0
  • Benim de ayni durum 2 Abim var ama memnunum ben 😂

0|0
    0|0
    • Ben nefret ediyorum, kendilerinden soğutular...

• Ne giymenin istoyolar

• Babam kapanmamı bile istedi, uzun etek giy, bol paça giy, tişort giyme, cidden aşrı karışıyorlar...

Yükleniyor...