Meditasyon ve çekim yasasıyla ilgilenenler gelebilir mi?

Önceden bu yolla çok isteğim gerçekleşti ama artık mutlu olamıyorım çünkü isteğim olsa nolucak ki diyorum bunu nasıl çözebilirim

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Senin ki sıkıntımı? birde şöyle düşün derdim daha kötüsü bana olanı ama sana zarar vermesin düşünce ama neyse söyliyim istemsiz halde takıntılı kötü düşüncelerden sonra o kötü şeyleri gerçekleşmesi

0|0
    0|0
    • Ben de yaşadım onları kurtulamıyorum olmuyor ni türlü

• sen o anlar da nasıl hissettiğini merak ediyorum. çünkü ben bipolar olabilirim diye düşündüm ama değil gibi de geliyor. özel mesajdan bana anlatabilirmisin

• sakıncası yoksa burdan da yazabilirsin

Erkekler Ne Diyor 6

• Amacın özüne dön knk

0|0
    0|0
  • Kendi kendine oluşan şeyler her zaman daha güzel olur.
    İnsan kafasında plan yapar, gerçekleşen Tanrı'nın amacıdır.
    Çünkü Tanrı bizi kendi özünden yarattı ve biz onun gözünde değerliyiz.
    Onun istediği, ona teslim olmak. Hayata teslim ol.

0|0
    0|0
    • Kişiliğim çok değişti her şeyi normal karşılıyorum artık hiçbişeyi takamıyorum üzülemiyorum

• Bu kötü bir şey bence ya

• Sen öyle sanıyorsun, bir çok insanın yapmaya çalıştığı ama yapamadığı bir şey o :)
      Gerçek iman buna deniyor :)

• meditasyonla çekim yasaları arasında nasıl bir bag kurdun kanks

0|0
    0|0
    • Çekim yasasını iyi uygulauamak için içindeki benliğinle iletişim içinde olmalısın Tanrıya yakın olmalısın bunun için de meditasyon gerekli KANKS

• Sağol ben düşüncelerimi söyledim her zaman senin düşüncelerin bunlar tabi senin kararın saygı duyarım ben bunlarla ilgilenmeye devam edicem bilimi de takip ediyorum zaten sana hayatta başarılar 😀😀

• eyvallah dostum sağolasın sanada hayatta başarılar tek yol bilim :D

• Banada ogrwttttttt

0|0
    0|0
    • Öğretilecek bir iey değil ki kendinden ilk inanmaya başla secret kitabını öneririm

• Bakicam ise yaramazsa gelir senle evlenirim Allah belani verir

• Sen bu konuda banada yardım et lütfen bir sürü sorunum var

0|0
    0|0
    • Nasıl sorunlar

• Bu yolla gerçekleşen isteğin ne Nasıl gerçekleşiyor

• Görmüştüm cevabımı da cevaplayamadım kusra bakma rskifen yapabiliyodum hislerle alaklı bir durumdu ama artık olmuyor. 😞

• Beni bağlasana kendine

0|0
    0|0
    • Ne alaka saçma saçma yorumlar yapmayın şuraya xper kazanmak için çözüm arıyorum insanların derdine bak

• Ben bağlanmak istiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Nasıl yapıyosun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...