Reklamdaki gibi babama (Hadi babaa sen yaparsın dedim) 😒😄😄 ?

el ense cektim ilk önce. sonra hadi babaaaa sen yaparsinn dedim. bırak şu sigarayi dedim.
la bir s. git.
essssoglu essek bide alay ediyo diye Çakmak firlatti bana 😡😡😄😄.
şaka bir yana :)
siz ailenizden birine alkol ya da sigara gibi kötü alışkanlıklarından kurtulmasi için nasıl bir yol izlersiniz?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Aynısı ben yolda geçen bir adama yaptım.
    Önümde yavaş yavaş gidiyor. Ben de sinir olup elimi amcanın omzuna attım. Hadi amca daha hızlı olabilirsin , başaracaksın dedim ve adam suratıma tip tip bakıp gitti :)))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ailemde benim dışımda kötü alışkanlığı olan yok ki 😊

0|1
    0|0
  • Genelde o pozisyonu ben para istersen söylüyorum 😄😄😄😄 valla ben izlemem ne diyeyim koca kadinA? Sıkıntıları anlatamıyor içiyor. Yoksa gelip beni atlatacak

0|1
    0|0
  • Ben neler yapmadım, ne olur içmeyin bütün eşyalarım leş gibi kokuyor saçıma siniyor , her gün banyo yapsam bile temiz hissedemiyorum dedim. Babam zaten ayyaşın teki bırak desem ağzımı burnumu dağıtır. Bu iki aptaldan kurtulmayı bekliyorum işte çaresizce.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Seni kamu reklamına zarar vermekten tutukluyorum evlat bırak o silahı

0|1
    0|0
  • Sigarayi annem birakmiyor. Alkol kotu aliskanlik degil.

0|1
    0|0
    • Asgari ücretle gecinen birisi olsan. ekstraya girer ve kötü aliskanlik olur. Çünkü ana değerlerinin önüne geçer

• Beni ilgilendirmez onu asgari ucretliler dusunsun. Senin mantignla asgari ucretliye yasamak haram.

• mantık ariyorsan aynaya bak kardeşim.

• içsinlar valla işime geliyor. otlanıyorum :) şakası bir yana, babam sigaradan öldü. ben hala pösür pösür içiyorum. bir kardeşim daha içiyor. alkolü de tek ben tüketiyorum sadece. evde tek ağzına zıçılan benim. herkes bana sarıyor

0|1
    0|0
  • 😂😂😂😂deli yaa

1|1
    0|0
  • herhangi bir yol izlemem,
    ne yaparsa yapsınlar.

0|1
    0|0
  • bu konuda galiba cok sansliyim ailede sigara icen hic yok sülalede saysan 3-4 tane anca cikar :) yani hadi baba yaparsin gibi seylere gerek yok

0|1
    0|0
  • Allahtan ailemde öyle bisey yok :)

0|1
    0|0
  • içsinler kardeşim içende ölüyor içmeyende

0|1
    0|0
Yükleniyor...