Komşularım neden bu kadar anlayışsız?

-Kaldığım binanın hemen yanında halı yıkama atölyesi var. Makina çok gürültü yapıyor tamir edilmesi gerekli. Yapmıyolar. Zabıtaları hiç söylemiyorum.
-Penceremle tam kafa kafaya olan binanın üstünde baz istasyonu var, hiçbir güvenlik mesafesi yok. Danıştay kararı olmasına rağmen belediye kaldırmıyor.
-Alt kattaki marketin soğutucusu gürültü yapıyor; duvara dayamışlar. Duvardan indirseler bitecek, yapmıyorlar.
-Komşunun klima motoru bozuk, tamir ettirmesi gerekiyor. Gece özelikle uyutmuyor. Ama yapmıyor. Umurunda bile değil.
-Üst kat'a yeni "komşu" taşında. Tam görgüsüzler. Sabah akşam gürültü yapıyorlar. Yere ağır şeyler atıyorlar. Koca koca çocukları koşturup hoplararak kasden gürültü yapıyorlar.
Bu adi yaratıklar yüzünden kendi odamı bile kullanamıyorum. Öğrenciyim, kitaplarımla meşgul olmam gerekiyor. Onlar yüzünden arada küçük, karanlık ve dar salonu kullanıyorum. 6 aydır oturduğum yerde güneş yüzü göremiyorum. Migrenim var, başım gürültüye hiç gelemiyor. Onlar yüzünden birkaç defa banyoya uzanıp uyumak zorunda kaldım. İnsanların anlayışsızlığından çok fazla tiksindim. İnsanlar neden bu kadar iğrenç? Yoksa sadece beni mi buluyor böylesi?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya git villada yaşa cekme komsu derdi

0|0
    0|0
    • Maddi durumu iyi olan biri değilim. Yoksa çoktan kurtulurdum lânet yerden.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...