Kız yurdu açmayı planlıyorum. Taviyeleriniz?

Ankara'da Kız yurdu açmayı planlıyorum. Ama bu konuda hiç bir deneyimim yok. Özelikle yurtda kalan arkadaşlardan nelere dikkat etmem gerektiği konusunda yönetici olarak bilgi verirlerse sevinirim. Artı bu işi yapan veya yapmış olan arkadaşların her türlü görüş ve önerilerini bekliyorum.
Ve genelikle yurtlarda olmayan ama ah çeşke olsa dedikleriniz var mı. Ben ücretsiz platstation odası düşünüyorum mesela.. Her görüşe artı xper... :)))

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Uzak dur 😀😀 erkek yurdu aç

0|1
    0|0
    • Erkekler en fazla 3 ay sonra. Eve çıkma hesabı yapar kendimden biliyom. Hem erkekler çok sorunlu yaratıklar. Yurt parasını yerler, para mara vermezler. Ankaralısın bilirsin dikmen (polisevi yani) caddesinde açcam sence yurt için uygun mu?

• Hadi hayırlısı 😊

• Teşekkürler 😊 😍

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• playstation mu :l bari kuafor olaydi :D

0|1
    0|0
    • 100 kıza en az 10 kuaför lazım batarız. Ben ücretsiz verebilecegim benide zora sokmayacak bir aktivite istiyorum.

• 1-kız yurduna playstation odası açmak yerine ağda ve epilasyon vs için yer temin etmek daha mantıklı..
    2-dolaplar geniş olmalı, çekmeceler filan olmalı (kullanışlı dolap önemli)
    3-boy aynası olmalı
    4-kitaplık (mümkünse büyük olmalı)
    5-ışıklandırma önemli, ders çalışmaya uygun olmalı..
    6-çamaşırhane olmalı (bu çok önemli) ve tabi ütü odası!!
    kısacası bir ev düşünün, ihtiyacınız olan her şey yurtta olmalı çünkü orası da birilerinin evi oluyor bir süre

0|1
    0|0
    • Agda ve epilasyon odası mantıklı digerlerinin hepsi fazlası ile olacak. Ben bir farklılık yaratmak istiyorum. Çünkü binada atıl yerim çok fazla...

• Ben her odaya tv düşünüyorum birde...

• her odaya tv sıkıntı (eğer odalar tek kişilik değilse) çünkü tv ses çıkaracaktır ve herkes aynı şeyi izlemek istemeyebilir.. bence siz bir iki pc ve yazıcı temin etseniz daha iyi.. çıktı almak grekebiliyor bazen (bunun için belki aidat tarzı bir uygulama olabilir pahalı olur derseniz de)

• Evcil hayvan beslenebilsin

0|1
    0|0
  • Erkek yurdu mu açmayı düşünüyorsun

0|1
    0|0
  • Kız yurdunda playstation?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...