Egri oturup dogru konusalim?

Az once sitede rus kizlariyle ilgili ard arda 3 soru gordum. Bende deginmek istedim.
Ben kabul ediyorum. Evet rus kizlari guzel. Sarisin renkli gozlu zayif uzun boylu falan. Hepsi olmasada cogu guzel.
Ama Turk kizlarida guzel. O kadar bir cirkinlik soz konusu degil.
Ha oyle olsa bile cok merakliysaniz gidin rus kizlariyla evlenin. Size karisan yok.
Sizin dusunceleriniz neler? Kizlar sizde durust olun.

1|1
5|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bizim genler de bizi beğenmeyenlerden geliyo kimse isteyerek kısa boylu olmak istemez ya da çirkin olmak istemez

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Aslında güzellik olarak bakmamak lazım çok izafi bir kavram çünkü güzellik.
    Bir arkadaşımın kız arkadaşı isveçli. Sizin böyle aşırı güzel diye tabir ettiğiniz hatunlardan. Konuşuyoruz ben burda güzelim orada sıradanım diyor hatun. yani burada öyle sarışın mavi göz falan az olduğu için farklı olanı güzel kabul ediyor çoğunluk.

1|0
    0|0
  • Dötlerini başlarını dağıtmasınlar anaları onlara köyden bir kız bulmuştur yakında evlenirler bile. NET.

1|0
    0|0
  • Türk kızı candır

1|0
    0|0
  • He canim he cok guzeller. %90 i çöp olmasina ragmen gotler tavanda %8 makyaj guzeli geri kalan %2 de gocmen asilli a. going. cidden cok samimiyim turk kizlari cok havali a. m diye bir organ da olmasa kendi fikirleriyle karakteriyle durusuyla konusmasiyla ilgi cekebilecek biseyiniz yok. Manken gibi rus kizlari harbiden sizden daha alçakgönüllü. Evet prensesler gibisiniz ama sadece baba evinde.

1|0
    0|0
  • Bugünkü aklım olsa 20 li yaşlarımda gidip su kaynağından bir damacana temiz su alıp gelirdim. Geçti bizden. Gençlere önerimdir ;)

1|0
    0|0
  • 111 yaşındaki biri için güzel bir soru.. Kızlarımıza haksızlık etmeyelim.

1|0
    0|0
  • Sıkıntı güzellik falan değil ki. Sıkıntı evli bayanların cinsel anlamda kocalarına karşı isteksiz olması. Haliyle bu durum erkekleri dışarıya yöneltiyor.

1|0
    0|0
  • Aynen oyle ne varsa bizim. insanimizda var bende ayar oluyom bu ayrima

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Her ülkenin kızı kendine güzel

1|0
    0|0
  • Kime gore neye gore? Zevk meselesi. Bana sorarsan cok abartiliyor, guzel olanlarida var cirkin olanlarida , ayni turk kizlari gibi.

1|0
    0|0
  • Anaları rus sanki. Türk fabrikasından çıkmasınız beyler ahaha :D.

1|0
    0|0
  • genlerle alakali bir durum. genellemeye bakarsak turk kizlarinin genleri cirkin. guzelleri var her millette guzel kiz var zaten ama çogu cirkin. yuz orantisi yok, genelde kisa boylu ve biraz sismaniz. ten rengi desen ne esmer ne beyaz, boyle olunca kirli gibi duruyor. her açidan turklerin genleri cirkin. ben hepsi cirkin demiyorum geneli cirkin guzel kiz cok az cikiyor.

tamam kiminin gozu guzel burnu cirkin, kiminin burnu guzel ama kisa ve sisman. yani tamamen guzel denilebilecek kiz cok yok turkiyede. ruslarda ise guzellik normal birsey yuz orantilari cok guzel ayni sekil vucut oranlari da.

1|2
    0|0
Yükleniyor...