Sizce nasıl kurturabilirim?

Sınıfımızda 2 kız var. Derste sürekli arkalarını dönüp dönüp laf atıyorlar. Ben derste soruyu bilsem bana "Anca kitaptan & defterden bak" diyorlar. Kaynana gibi herşeyime karışıyorlar. Örneğin geçen gün bir arkadaşla beraber sınıf nöbetçisiydim. Öğle arası öğretmenimin yanına gitmiştim sınıfı temizleme fırsatı olmadı. Sınıfa geldiğimde sınıfı temizlemeye başladım, onlar da gördüler. Ertesi gün sınıf başkanına benim hakkımda "O sınıfı temizlemedi, nöbetçiliğini yapmadı" dediler, şok oldum. Halbuki öbür arkadaş elinde telefonla oturuyordu ona kimse birşey demedi. Bu kadar da yalancı olunmaz arkadaş. Öğretmenlerle aram iyi olduğu için beni kıskanıyorlar. Üstelik o kızlardan biri kapalı, bizden utanmıyor madem başındaki örtüden Allah'tan utansın. Çok sevdiğim hocam bana çikolata aldığında yüzüme karşı "Terbiyesiz" diye bağırıp beni ağlattı. Sizce ne yapmalıyım? Bıktım artık.

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• sen aldırış etme.. ancak kendinide ezdirme gerektiği zaman cevaplarını ver sessiz kalırsan seni ezmeye çalışırlar hele öğretmenlerinlede aran iyimiş ki buna fırsat verme.. konu ileriye gidersede o zaman sınıf öğretmenine söylersin. yalnız kapalı olmak ile illa yaptıkları doğrudur veye onların sözü geçerli diye bir şey olamaz.. kapalıysa sevabıda günahıda kendine... üzülme tatlımm :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Guzelim ters yapcan sende bir durusun olsun

1|0
    0|0
  • kıskançlıktan yapıyolardır

1|0
    0|0
  • Okumadim ama evet

0|0
    0|0
  • Haksız bir sorun var demek sana güvenmiyorlar.

0|0
    0|0
    • Ben hiçbir şey yapmıyorum. Derste dersimi dinliyorum, tenefüste dersimi çalışıyorum. Bu kadar...

• bu durumda sessiz kalırsan üzerine çok atlarlar sessiz kaldın mı böyle olur..

• büyüyünce takmaz umursamaz onların amünyüm dersin

0|0
    0|0
  • Başını örtüyor ama a. ını açmak için fırsat arar öyle tipler...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Sesin ciksin o zaman biraz senin de ezdirme kendini

1|0
    0|0
  • kıskanıyorlardır belki de ilgisiz davran hiç üstüne alınma

1|0
    0|0
  • Gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır bunu unutma. Bu sözü söyle onlara bence :D

1|0
    0|0
  • Yapacak bişi yok git şikayet et

1|0
    0|0
  • yaş kaç senin bunları dert ediyon

0|0
    0|0
  • Seninde bir duruşun olsun kızım Sert ol biraz omuz falan at olmadı tut saçından duvardan duvara çarp

1|0
    0|0
  • Senin de bir duruşun olsun biraz sert ol onları umursama duymamazlıktan gel gülüp geç kiminin hoşuna kiminin zoruna tatlım ☺

1|0
    0|0
  • Ahahahhah gercek hayat seni aglatinca intihar edersin heralde

0|0
    0|0
    • Neden dalga geçiyorsun? Ben panik atak hastasıyım ve ilaç kullanıyorum. Bana yapmadıkları kötülük kalmadı, bıktım artık...

• Buyuyunce anlarsin

• 3 c sınıfından zeynep sorunlarını bizimle paylaştı

0|0
    0|0
  • Sende onlara gereken cevabi ver tatlim ezdirme kendini

1|0
    0|0
    • Beni de cok eziyorlar karsi cikmaya calisiom ama olmuor

Yükleniyor...