Samimiyet sizin hayatınızda ne kadar önemli?

Samimiyet hayatınızda ne kadar önemli? İkili ilişkilerde bunun yeri nedir? Samimi olmayan insani nasıl anlarsınız? Samimi olmayan insana güven sorunu yaşar mısınız?

1|0
18|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Samimiyet her şey. Hareketlerini sahte bulduğum biriyle anlaşamam da güvenemem de.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Samimi olan da olmayan da her halükarda kendini belli eder. Samimi olmak bu zaman da avantaj da dezavantaj da. Ama şahsi kanaatim samimi olmak ama biraz mesafeli samimiyetlik.

1|0
    0|0
  • Hayatım kadar önemli

1|0
    0|0
  • Çok önemli

0|0
    0|0
  • Samimi bulmadığım insana asla güvenmem...

0|0
    0|0
  • Samimiyet güzel bir haslet ama diğer güzel şeyler gibi bunun da iyi atlara binip gittiğine inanıyorum.

0|0
    0|0
  • Samimiyete nasıl inanirim diyim sana kavga gürültü olacak sonra beraber oturup flim izleriz..

0|0
    0|0
  • ne samimi, yeti yaaaa ben tek geldim tek giderim

0|0
    0|0
  • Samimiyetsiz insani sevmem

0|0
    0|0
  • kimseye güvenmem

0|0
    0|0
  • iki ilişkilerde ve ticarette çok önemli

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla yeri var hayatım da yalana yalancı ya yer yok 😌😌😌

0|0
    0|0
  • çok önemli

0|0
    0|0
  • Laubalilikten nefret ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Sevgilim ve gerek arkadasım olsunn her zaman uyarırım samimiyeti olmayanın Cidde'n siliyorum. sevgilim özellikle ilk dönemler yapmacık geliyor içten değildi 2 yıl geçti tabi ilk Zaman'lar samimiyetsiz geliyodu onuda uyara uyara düzelttim. ama arkadaş bir başkası konusunda resti çekerim

0|0
    0|0
  • Hayatimin bir parçası diyebilirim

0|0
    0|0
  • samimiyetsiz soğuk nevale kişileri hiç sevmem. pekte yaklaşmam sıkıcı ya onlar bir kasıntı haller falan

0|0
    0|0
  • Çok önemli. Samimi olmayan insan tavır ve davranışlarından belli olur. Samimi olmayan kimseye güvenmem.

0|0
    0|0
  • En önemli sey samimiyetsiz insanlara tahammülüm yok

0|0
    0|0
  • Samimi olmayan bir şeye neden inanayım.

0|0
    0|0
  • İkili ilişkilerde çok önemli ama her önüne gelene samimi olmayıp yüz vermeyen soğuk insanlar daha sempatik ya

0|0
    0|0
  • çok önemli

0|0
    0|0
  • Yeni tanidigim bir insana kendimi açmam icin gereken ilk sart.

0|0
    0|0
  • samımıyet ıyııdır guvenmeyı saglar

0|0
    0|0
  • Çok önemli

0|0
    0|0
  • Her şeyden önce gelir samimiyet benim için

0|0
    0|0
  • çok önemli

0|0
    0|0
  • Güven kadar önemlidir. Yapmacık davranışlarından kendini belli eder o insan.

0|0
    0|0
  • Cook cok önemli

0|0
    0|0
  • cok onemlıı

0|0
    0|0
  • Seviyorsa da gıcık oluyorsa da samimi olmalı insan. Kim yalanlarla yaşamak isterki

0|0
    0|0
Yükleniyor...