Eskisi gibi olamıycak mıyım?

Merhaba, artık gerçekten yoruldum. Bu yaşta yoruldum evet. söylemesi ne kadar kolay değilmi,
Nasıl anlatsam bilmiyorum aklıma hiçbir şey gelmiyor. sadece artık yaşamaktan bıktığımı söylemek istiyorum sizlere. Neden katlanıyorum hala tek nedeni ailem. Zaten böyle olmamın nedeni de ailem ama isteyerek yaptıklarını sanmıyorum ya da tercihlerinin beni bu hale getirebileceğini düşündüklerini.
Sadece yoruldum ben 18 yaşında - 2 ay önce 18 oldum - lise de okuyan biriyim. Aslında herşey yolundaydı hayatımda 12 yaşıma kadar ondan sonra boka sardı herşey. Anlatmak istemiyorum sadece bu 6 sene beni öyle yordu ki. kendime gelemiyorum. ne yaparsam yapıyım olmuyor. düzelmiycek. üniversite ye geçince belki işler yoluna girer ama ona daha var. bu 5-6 sene içinde çok fazla şey yaşadım kaldıramıycağım şeyler ama insan bir süre sonra hissizleşiyor. bu hala üstümde. Duygusuzlaşıyorum. bazen de dengelemek için bunu aşırı duygulu oluyorum. yani rol yapıyorum dışarıda. ama eve gelince kendi halime dönüyorum sadece dışarıya rol yapıyorum. Arkadaşlar çok kötü hissediyorum daha ben 18 im ve bu kadar güçsüz olmak bana koyuyor. bunu düzelmek için ne yapsam da olmadı bir önerisi olan var mı?

Dinleyin...

Güncellemeler:
Neler yaşadın diye düşünüceksiniz ve sorucaksınız büyük ihtimal. o bende kalsın. yeterince şey yaşadım bana güvenin.

size anlatmak için sormadım zaten bu soruyu bir yol göstermeniz için sordum.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeşim senin yaşadıkların bende herzaman vardı. ben doğuştan yorgunum anlayacağın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...