Apartmanda kocaman bir fare yakaladım bana kedi gibi saldırmaya kalktı dişlerini göstererek. bu normal mi?

apartmanda kocaman bir fare yakaladım bana kedi gibi saldırmaya kalktı dişlerini göstererek. bu normal mi?

ayakkabı içine sıkıştırıp dışarı bıraktım. çöp konteynırına atacaktım da vicdanım el vermedi hayvancaz korkmuştu ki kendini korumak için saldırıya geçiyordu bana karşı. ama görseniz var ya sıkıştırılmış bir kedi gibi dişlerini gösterip hırlıyordu bana karşı :D

0|1
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Önce şunu söyleyim; farenin ısırması tehlikelidir çünkü mikrop taşır. Adını bile duymadığınız hastalıklarla uğraşabilirsiniz. Bir daha böyle bir şey yapmamalısınız. Kapıları açıp yoluna ışık tutarsanız o kaçacaktır zaten. Farelerin yaşam alanının neresi olduğunu söylememe lüzum yok.
    Köşeye sıkışan bir hayvan her şeyi yapar. O yüzden üstüne çok gitmemek gerek. Dikkatli olmalısınız.
    Hayvana da size de geçmiş olsun.

0|1
    0|0
    • hadi ya bunu bilmiyordum bak. teşekkürler bilgiler için öğrenmiş oldum sayende hocam.
      inşallah salyası falan denk gelmemiştir. temas etmedim ama salyadan ya da uzaktan tükrük falan atarak bişey kapma riski var mıdır sizce?

• anladım hocam bir dahakine daha bilinçli olurum teşekkürler :)
      zaten ısıraydı direkt hastaneye giderdim aklımdaydı o durum.

• EİC seçiminiz için teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 1

• mutant fare :D

0|1
    0|0
    • bilmiyom artık hayatımda ilk defa böyle fareye denk geldim aslında eğitip evde beslemek gerek:)

Erkekler Ne Diyor 3

• Sende ona hırladın mı :D

0|1
    0|0
  • lağım faresi tehlikeli saldırgan olur

0|1
    0|0
  • Farenin o kadar büyük olması normalde senin hiç korkmadan fareye böyle yaklaşman normal değil :D Ama böyle cesur olman iyi bir şey:D

0|1
    0|0
    • ya böyle deli cesaretim olabiliyor bazen. askerlik yaptığım yerde kocaman iri yarı bir köpek gözümün önünde bir danayı yere serip boğmaya kalkmıştı içim elvermedi köpeğin kafasına vura vura ayırmıştım. hayvanlara karşı çok merhametliyim ama böyle olunca dayanamıyor insan mecburiyetten korksun diye baya sert vurdum 4-5 defa köpeğin kafasına, öyle bıraktı. kafası kocaman bir köpekti artık cinsi neyse çok iri yarıydı.

Yükleniyor...