Böyle bir arkadaş nasıl bulabilirim?

Arkadaşlar meraba, ben gezmeyi çok seven biriyim. Şehir içi-şehir dışı gezileri sürekli takip ederim. Ama iş gitmeye gidince gidemiyorum. Tek başıma gitmek istemiyorum, yanımda bir arkadaşım da olsun diyorum daha zevkli olur öyle diye. Ama hangi arkadaşıma söylesem ya bir bahane uyduruyorlar ya işleri oluyor. Benim kadar yeni yerler gezip görmeye meraklı değiller. Bu da artık rahatsız ediyor beni. Ben istiyorum ki bir arkadaşıma şuraya gidelim dediğimde itiraz etmeden gelsin, o da istese aynı şekilde bende gelirim zaten. Ama böyle arkadaşım yok malesef. Benim gibi bir arkadaş nasıl bulabilirim? Gerçekten tek istediğim birlikte hem güzel zaman geçirebileceğim hem de yeni yerler gezip görebileceğim bir arkadaş.
Dalgaya alacak olanlar lütfen yazmasın.

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bilmiyorum. Gezi kulüplerine falan mı üye olsan acaba?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• İstanbul dan. böyle hatun varsa öpücük atsin

0|0
    0|0
  • Buldun bile

0|0
    0|0
  • motosiklet kulüplerine üye ol atla birinin arkasına grupça geziler yapıyorlar erkek kadar kadın sürücülerde oldukça fazla baya zevkli geçiyor eğer iyi anlaşır birbirinize güvenirseniz ilerde münferit seyahatlere çıkarsınız

0|0
    0|0
  • Ben de istiyorum, aynı kafadayım ama yok öyle bir arkadaş

0|0
    0|0
  • Meslegini ona gore sec mesela gazetecilik truzim bide herkes senin gibi maddi durumu iyi olmayabilir bir yere gitmenin maliyeti

0|0
    0|0
  • İyi hoşta hesap işi nasıl olucak.

0|1
    0|0
  • Ben isim gereği tüm turkiyeyı geziyorum buyur gel 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Hayvanat bahçesinde :)

0|0
    0|0
  • Ben gelirim

0|1
    0|0
  • O hayallerimi çalışma hayatına başladıktan sonra gömdüm üzerine beton döktüm.

0|0
    0|0
  • bekle biraz birazdan yüzlercesi damlar :)

0|0
    0|0
  • Ben gezmeye bayılırım. Tabi gezilecek yerlerin tarihi olması şartıyla. tamam mı?

0|0
    0|0
  • Bunu internetten aramamalısın.

0|0
    0|0
    • internetten bulmak istemiyorum zaten sadece nerden bulabilirim fikir almak istiyorum.

• Gezi ekiplerine katılıp dost edineceksin. Gençlik Spor Bakanlığının kampları var takip et

• gezerim ama motorsikletle dağ taş doğa plato vadi sadece öyle şehir merkezlerinden nefret ederim

0|0
    0|0
  • Arkadaş olalım o zaman

0|0
    0|0
  • yeni yerleri severim gezmesini severim maddiyat iyi abaza değilim eee daha ne olsun :))

0|0
    0|0
  • Boyle bir arkadas edinmistim ama bnden once doydu gezmeye malesef

0|0
    0|0
    • sen nasıl edinmiştin?

• Gezmek eglenmek icin partnerdik.. ne istedigimizi biliyoduk.. eski arkadaslardik

Kızlar Ne Diyor 1

• Allah gönlüne göre versin :) bak yaz geldi belki seninle aynı fikirde olan biriyle tanışırsın

0|0
    0|0
    • bir yere gidemiyorum ki nerde tanışıcam :(

• asosyal olma sende yola çık mutlaka yoldaş bulursun ;)

• ona cesaret edemiyorum ya, yoksa aklıma geldi o da ama ya bulamazsam diye düşünüyorum

Yükleniyor...