Çalışan erkek mi, ev hanımı mı?

kadın çalışmıyor ve 1 çocuk annesi, ama erkek sabah 8 akşam 7 çalışan özel sektörde çalışıyor. sizce hangisi daha çok yorulur..

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Yani degisiyo :) 1 cocugu olan ev hanimin, 7 cocuklu. ev hanimindan daha az yorulur...
    Calisan ve 1 cocugu olan kadinda daha cok yorulur

Ama dedigin gibiyse adam daha cok yorulur :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ev hanımı daha çok yorulur. Her işin kendine göre bir yoruculuğu ve de sorumluluğu vardır elbette; ben hep böyle düşündüm.

0|1
    0|0
    • ben erkek yorulur diyorum, evde çalışmak el işinde çalışmaktan daha kolay.

• Eig için teşekkürler ^^

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Ev işi en nankör meslektir yapılan iş göze gözükmez hem yorucu hem yıpratıcıdır çocuk olunca bir kat daha zorlaşır fakat kadın işlerini kendini yormadan planlayıp yapabilir. Erkek el işinde çalıştığı için dinlenme saatlerini kendisi ayarlayamadığı için erkeğin işi daha yorucu olabilir.

0|1
    0|0
  • Ev hanımlığı da iş mi yayıla yayıla iş yapıyorlar ye iç yat arada iş yap

0|1
    0|0
  • Tabiki ikiside yorulur kadının beyni yoruluyo bir kere çocukla erkek aksşam eve geldiğinde çocuğun sesine çoğu zmn tahammül edemiyo kadın ise 24 saat dinliyor bir kere kadının tatili yok gece gündüz çalışıyor

0|1
    0|0
  • Ev işi yapmadım bilemiyorum bu yüzden erkek diyeceğim 😀

0|1
    0|0
  • ev hanımı

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 2

• Erkek.

0|1
    0|0
  • yani her ikisi de yorucu geçiriyodur günlerini bence

1|1
    0|0
Yükleniyor...