3 senedir öğretemedim, bir öneri sunun bana haydi?

Ya 3 sene oldu hala öğretmedim. Telefonunu sessize alıp başka bir odada şarj ediyor. Arıyorum arıyorum cevap veren yok. 1000 kere tartıştım bunun yüzünden. Zaten uzaktayız, tek iletişim yolumuz o telefon, ona da bakmıyor. Ne yapmalı? Ben nasıl öğreteceğim o telefonu sessize almaması gerektiğini?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Nefret ederim oyle umursamaz insanlardan

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence ilişkinizi istemiyor olablr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Sanki sessize almasa ve telefonu görse ve 5 dakika konuşsanız atomu parçalayacaksınız. Boş muhabbet yapacaksın, neyin tantanası bu?

0|0
    0|0
    • Beyin fukarası nereden biliyorsun boş muhabbet olduğunu? Belki önemli bir şey oldu, belki sormam gereken bir şey var. Kendini akıllı mı sandın?

• Hah soracağın şey de belli: "Aşkım, yarın arkadaşlarım ile gezmeye gidebilir miyim?"; "Aşkım, amcamın eltisinin düğünü var, ben oraya gideceğim tamam mı?"

• Belki diyorsun, yani sorulacak bir şey yok aslında. Sen de biliyorsun boş muhabbet olduğunu.

• belki görüşmek istemiyordur seninle

0|0
    0|0
  • Lan! Senin kafan almiyo mu, beynini kele paçacıya mı verdin denyo!

Derdim ama 3 senedir sabırla seni seviyorum hayatım, neden böyle yapıp beni merakta bırakıyorsun, bazen sana ihtiyacım olduğunda ulaşamıyorum turlu turlu şeyler aklıma geliyor lütfen bir daha yapmazmısın de. 🚶👏

0|0
    0|0
  • seni tınlamıyor hayırlı işelr

0|0
    0|0
  • yolun sonuna gelen bir ilişki daha.

0|0
    0|0
  • yapcak bişey yok sklmış 3 seneden beri.

0|0
    0|0
  • ayrılıyorum senden de ;) o da neden dediğinde bunu anlat

0|0
    0|0
  • istemiyorsa, öğretemezsin.

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim ya hep sessizde telefonum :)

0|0
    0|0
  • bende de o durum var çözemedim bir türlü işin zor

0|0
    0|0
  • ahahah öğrenmediğinden değildir o :)

0|0
    0|0
  • seninle konuşmamak için yapıyo
    istese asla unutmaz

0|0
    0|0
  • Ayril sende allahala

0|0
    0|0
  • Alismis kudurmusta beterdir sakladogi bisi var ailesindrn demekki bakmiy telefona

0|0
    0|0
    • Ailesi de benden haberdar tabi ki. Saklanacak bir durum yok. Ama o telefonu saklıyor sanki bok var.

• Tamamda ailesi surekli konusuyon dersine isine gucune bak demeye baslar erkek analarinin cogu fenadir dikkat etmesi iyi sanki bir satj 1 saate doluyo canim az sabret sende

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...