Sevgilime şunu dedim, yanlış anlamış mıdır?

sevgilim telefonuyla oynarken aramızda şöyle bir diyalog geçti.
-telefonun çok dandik
+abim aldı, çok cimri
-fiyat anlamında demedim, model olarak daha iyi birşey seçebilirdin
+onuda abim seçti

sizce alınmış mıdır ben kesinlikle fiyat anlamında dememiştim Sonradan o fiyat anlamında anlayınca pişman oldum.

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• Ah ikk gunleriniz keske hep seneler sonrada boyle detayli ince fikirli olsaniz☺

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Tepkilerinden anlamış olman lazım bunu. Ben olsam alınmam

0|0
    0|0
    • tepki olarak hiç alınmış gibi durmadı, sonradan konu değişti ama ben çok pişman oldum.

• O zaman boşver

• dandik diyince fiyata cikiyor durum en azindan telefonunun modeli kotu deseydin

0|0
    0|0
  • Kötü hissetmiştir

0|0
    0|0
  • demeseydın keske

0|0
    0|0
  • Ne yaptın sen be ya?

0|0
    0|0
  • Böyle bişey denir mi? Orada sana çok paran var ise git daha iyisini al o zaman dese yeri bence

0|0
    0|0
  • bence ılk basta cok yanlıs konusmussun küçümsemiş gıbı konusmussun belkı durumları yoktuda onu aldıl abısı

0|0
    0|0
    • telefon en az 1000 liralık telefon. Ben kesinlikle fiyat anlamında demedim, öyle birşey aklıma bile gelmedi. Sadece buna verilen paraya daha iyi bir telefon seçilebilir anlamında dedim fakat yanlık anlaşıldım ve bu benim çok zoruma gittim. Baya pişmanlık yaşıyorum şu an.

• senın dusuncenle dısa vurdugun cumleler cok farklı ben sana ıyı nıyetlı olarak örnegın böyle gıyınme desen sen kendı kendına acaba kötuu gıyınyrum dıye dusunursun senın dusuncenle benım dusuncem cok frklı aynı pencereden bakarz ama farklı dusunuruz

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...