Doktor abim var? Utanıyorum. ?

Akşam ateşim çiktı yatıyodum abimle yasyorz ailem bzden ayri yasyor sebebi uzun. neyse abim daha hastandn dönmemişti dedgm gbi abim doktor. bnde hasta oldum kafami kaldrack halim yoktu. abim işten döndü odama geldi ne oldu nye yatyosun bu saatte ddi hasta oldugumu söyldim atesime bakti cok ateşn war ddi ilaç flan verdi. snra ılık bir duş al dedi ama yerindn kalkck halim yoktu bn aldıraym ddi duşunu istemedm nedenini sordugunda kafami yere egdim anladi utandgmi kzdı biraz ne var utanilck bunda dye. sen bir doktor kardesi olarak çıplaklıgndan utanıyosan hastalarn utanmasi çok normal dmekki dedi. bilyorum utanmam yanls abim o benim ayni zamanda doktor ama ne biliym çok utandım bu utangaçligm çok mu yersizdi sizce?

Güncellemeler:
arkadaslar duşumu zaten iç çamasirlaryla aldırtacaktı kendisnin aldrtmask istemesi sadce o halszlikle dengemi kaybedip düşmemdn veya bska bir kaza geçirmemem içindi abim hakknda düzgün yorumlar yapın !

1|1
24|54

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan olan utanır. Abinin öyle demesi çok saçma. Kucağına alıp hastahaneye götürmesi gerekir. Hadi çok mu duşa ihtiyaç var iç çamaşırınla da aldırabilir. Çıplaklık ne alaka yani? Benimde kız kardeşim var üzerindekilerle başından aşağı su aktardığım çok oldu. Ateşi düşsün ve ya ayılsın diye. Düşünceli bir abin yokmuş malesef. Doktordan utanılmaz ama abiden utanılır.

4|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten çok hasta olsam ve abim bana dus aldirsa utanmak aklıma bile gelmez. Biz kardeşiz. Bir gün belki kimsesi kalmayacak ve onu ben yikayacagim. Hayat..

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 53

• Ağabeyinin sana duş aldırmak istemesi saçmalık. Zaten kalkıp duş alamayacak kadar halsiz olsan sana sormadan kaldırıp duş aldırması gerekir. İllaki oranı buranı elleyip-görecek değil. Bir sürü yöntem var.

1|0
    0|0
  • Bir şey olmazda utanmanın neresi yanlış alışkın olmayan herkes utanır ben annemden bile utanırım beni çıplak görmesinden mesela

0|0
    0|0
  • seni duşa kadar götürüp orada kendin yıkanmalıydın..
    fazlası yanlış...

3|0
    0|0
    • problem orda zaten kafamı kaldıracak halim yoktu dus almaya nasıl olsun

• omzum ve kaburgalarım kırıkken bile kendim banyo yaptım..
      ceset değilsen yaparsın..

• abinde yavşakmış ya

1|0
    0|0
  • sen haklısın.

0|0
    0|0
  • Cok yersizce degil ama ic camasirla da alabilirsin. Ya da abin sonucta ne olacak yahu?

0|0
    0|0
  • hastasıyız doktorun
    utanma la abinmiş hıaaa

0|0
    0|0
  • sırf duş almak için böyle bırsey yapılmasına gerek yok. yadırgamamıyorum yanlış da anlamıyorum. ama hani duş almasan da birsey olmaz. sonuç olarak artı eksı bır durum söz konusu degıl

geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • hem abin hem de doktor, orada ne dese haklı adam. ayıp ya bu kadar sapık zihniyetli olmayın.

1|0
    0|0
  • yersiz değil kimse kardeşine çıplak görünmek istemez... ama ateşin ciddi derecede yüksekse mecbursun buna yoksa daha kötü sonuçlanırdı senin için..

0|0
    0|0
  • bence normal Kardeşinde olsa uygun değil. Yanlış anlamayaın ama şeytan bu anlık olabilir her şey. Utanman normal.

0|0
    0|0
  • Buradaki sap, abaza ve dinci turpların yorumlarını dikkate alma. Onlar sokaktaki köpeklerden bile tahrik olan sapık yobazlar. O senin abin ve sağlıkta utanma olmaz.

0|0
    0|0
  • Sen haklısın. Tamam agbin iyi niyetli ama ne olursa olsun. Yatalak değilsin, özürlü değilsin. Altı üstü halsizlik var üzerinde...

0|0
    0|0
  • Kiyamam beeee 0
    Söyle dusun elin adami baksada utancaktin ki
    Hem o senin kanindan ve sevdigi icin yapti
    Kotu gozle bakmayan ellerde sifa buldun
    Utanmaktan cok sevildigini de hissetmis olman lazim :)

1|0
    0|0
  • ohaaa lan doktor değil ne olursa olsun bana ters böyle şeyler abin diye seni çıplak görmesi yanlış olduğu anlamına gelmez

1|0
    0|0
  • Çok normal lan abin diye soyunscakmisin en doğrusunu yapmışsın

1|0
    0|0
  • Ee insansan utanacaksın tabi.

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Senin utangacliginda normal abinin tepkisine. doktorlar normal insanlar değil. zaten ciplakliktan etkilenen birisi doktor olamaz kanımca. ayrıca çıplaklık tahrik edici bir şey degildir

0|0
    0|0
  • Ya sacmalama utanmaman anormal olurdu bence

1|1
    0|0
  • Türkiye'de kızlarının doğumunu yapan, tedavisini yapan binlerce jinekolog var, hekim var.

0|0
    0|0
  • bana hikayen hiç inandırıcı gelmedi. senin utunman normal, abinin doktor ve iç çamaşrıyla da olsa sana duş aldırmasını bırak, bunu düşünmesi bile saçma ve yanlış. bizim de tanıdığımız çok doktor ve değişik meslek dallarından insanlar var.

0|0
    0|0
  • Haklı olabilirsin ama ıs cıddıyse konu cinselık bakmaz yanı cıplak veya baska tabı ulu ortada olmaması lazım bıde abınse gayet normal olacak

0|0
    0|0
  • Utanabilirsin ama utanmamalısın o senin öz ve öz abin canından kanından biri.

0|0
    0|0
  • utangaçlığın yersiz değilde abin sonuçta kabul edebilirdin birde doktormuş tavsiyelerini dinle.

0|0
    0|0
  • keşke dediğini yapsaydın utanman dogal ama sonuçta abin ama saglık için.

0|0
    0|0
  • Normaldir kimse olsa utanir. Sonuc ne oldu

0|0
    0|0
  • Yaşlarınız kaç?

0|0
    0|0
  • Sende haklisin , abinde hakli

0|0
    0|0
  • tabiiki normal utanman

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 23

• hayir gayet normal bence asil utanmasan tuhav olurdu. ben bacak bacak üstüne bile atmiyorum abimin yaninda. ya genelde erkekler varsa zaten öyle oturmuyom biyerde.

1|3
    0|0
  • O kendi çapında haklı sende haklısın.

0|0
    0|0
  • hastanede ateşi çıkan bütün hastalara duş mu aldırıyo abin , sirkeli su falan koysaydı alnına bir antipiretik ilaç falan verebilirdi yani.

0|0
    0|0
  • tabiki degil ama sonucta saglik soz konusu . Ama abin o hastalari hayatinda bir defa goruyordur sen hep gozunun onundesin sende utangaclik yapman normal

0|0
    0|0
  • ya salalk salalk muhabbbetler açıp insanların kafasını karıştırmayın abi kardeş anne baba bunlar candan bir parçadır sen onlara onlarda sana muhtaçtır insanoğlu muhtaç olduğundan bu şekilde yaratılmıştır. Şimdi seni bu durumda kim yıkasın alt komşumu?

0|0
    0|0
  • Utanman normal abinin "utanma" demesi cok yersiz

1|2
    0|0
  • Abin o senin. Boyle dusunemezsin

0|1
    0|0
  • Ya abi bu sonuçta utanmamalısın ama bir abi karşısında çıplaklık ayıptır hoş değil. Bir yabancı Doktordan sa abin daha güvenilir. Bende olsam utanırım

0|1
    0|0
  • Kıyafetinle duşa girebilirdin illa köpükle yıkanmak gerekmez

0|0
    0|0
  • Abinin kesinlikle kötü bu niyeti yok ve senin utanmanı gerektirecek bir durum da yok, kardeşisin sonuçta. Insan küçük kardeşini evladı gibi görür.

0|0
    0|0
  • Abinin bunu anormal karşılamasi yersiz.

0|0
    0|0
  • Utanman normal ben annemden bile utanırım

1|0
    0|0
  • Bu abinle samimiyetine bağlı. Benim abimde vücut masörü ve bana vücut masajı yapıyor. Ki vücut masajının nasıl yapıldığını biliyorsundur. Çıplak bedene yapılır

0|1
    0|0
  • Tabiki utanma abin o senin sevişmenizde gayet doğal.
    İnsan istese bu kadar aptal olamaz.

0|1
    0|0
    • Sevişmenizde gayet doğalmı abi kardeş birde başaksı olsa hadi neyse diyecem.

• Çamaşırlarınla kalsaydın sorun olmazdı kendine gelirdin.

0|2
    0|0
  • bir niyeti var mı yok mu anlamadım ki...

0|0
    0|0
  • Hayır gayet yerli bende abimin yanında üzerimi bile değiştiremem doğru duzgun

0|1
    0|0
  • Hayır sanki başka birşey söyleyecekmişsinde söylememiş gibi hissetim

1|1
    0|0
  • Umarım abimde senin gibi düşünüyordur

0|0
    0|0
  • Normal ama duşu çıplak alman da gerekmiyordu.

0|0
    0|0
    • iç çamasıryla al dedi zaten ama bn onada musade etmedim işte :/

• Ben daha stajyerim hemşire olarak çalışmadığım halde neler gördüm insanların mahrem yerleri ölüler falan allah bilir abin neler gördü utanman normal ama öyle yani abin açısından normal bir durum

0|0
    0|0
  • ya bu utanma duygusu cok normal bırsey abinde olsa erkek abla olsa hayır normal degıl derdım bu arada doktorlar cok ılgımı ceker abının yası kac :)

0|1
    0|0
  • Normal utanman

0|1
    0|0
Yükleniyor...