Halkını mutlu etme sıralamasında Dünyada kaçıncıyız sizce?

Halkını mutlu etme sıralamasında Dünyada kaçıncıyız sizce?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Kim demiş halkı mutlu diye 😀 Osmanlı zamanında da genelev vardı bil istedim.

1|0
    0|0
    • Osmanlı zamanında resmi bir genelev yoktur. Ortodoksların kendi evlerinde rahatca pisliğini icra etmesi olabilir mi?

• Bir anda inanmayanların hakkını gasp eden oldum. Neyse daha iyi anlıyorum Osmanlı'nın neden bu kadar iftiraya maruz kaldığını. Hayatında genelevleden çıkmayan, sürekli içki içen , içkili içkili sol gözünü patlatan insanlarla sana mutluluklar ;)

• Kafayı yemişsin sen bizim. yazdiklarimizi gerçekten okuduğuna bile inanmıyorum su an

En İyi Erkek Görüşü

• Hadi biz içki iciyoruz kafa yapıyorsa siz ne kullaniyonuz. Cidden kafası bu kadar iyiyse Müslüman olabilirim

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Abi siz muslumansiniz diye herkes bunu benimsemek zorunda mı? bundan şikayet ediyorsun yeri geldiginde koşa koşa gideceksin bu saydığın yerlere burda kimseye poz kesme

1|1
    0|0
    • İslamda kişiye zorbalık yapmak haram buna İslam'da dahil. İslam zorbalığı emretmiyor zaten.
      Şeriat = Allah cc emirleri demek. Tebessüm etmek sadakadır. = şeriattır
      Anneye veya babaya hizmet etmek = şeriat
      oruç tutmak = şeriat

• Biz Allah yok demiyoruz inanmayanlar şeriat yasasına niye uysun?

• ahahaha :)

• Sirada degiliz ki ahfjdw

0|0
    0|0
  • Genelevlerin kapatılması sonucu tecavüzlerinde artacağının bilincindesindir umarım çok zekii isen

0|0
    0|0
    • İdam gelsin bak tecavüz oluyor mu gör?

• Bizi yaratan bizi bizden daha iyi bilir. Eğer bir Allah cc dediği gibi yaşamazsak tabii hiç adalet gelmez

• Kardeşim bence sen ynlış yerde doğru bir soru sormuzsun :)

Erkekler Ne Diyor 1

• şeriata göre senin bu öyle sitelere girmende günah bilmiyon galiba abaza çocuk

1|0
    0|0
Yükleniyor...