Sıze bırı bu ısı basaramazsın dese başarmak ıcın hırslanırmıydınız?

sıze bıırı sen basarılı olamazsın bu ısı senden daha ıyı bız yapıyoruz dese başarmak ıcın cıddı bır çaba sarf edermıydınız ben etmezdım ama bana boyle dıyenler mevcut ınsanları takmam genelde ama bu bıraz garıp sız hırslanırmıydınız bende hırs denen bısı yok

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• bana bunu diyecek yüzü nereden buluyor diye düşünür kendime kızardım.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öyle hırslanmam ben. D:

1|0
    0|0
    • bende hırslanmam ama hırslanmam gerektıgını bılıyorum bunu bıle bıle hırslanamıyorum ınsanları takmıyorum oyuzdendır belkı :D

• Daha motivasyonum düşer benim ya öyle denir mi hiç. :D Daha güzel motive sözleri var yani hırslandırılmak isteniyor ise tabii. xD

Erkekler Ne Diyor 3

• Yapamaz denilen herşeyi yaptım, yapacamda

1|0
    0|0
  • gaza gelme opete gel diyosun yani yok bende gelmem zaten tabiyatım gereyi elime aldıgım iş ya bitecek ya beni bitirecek ama gazla alakalı deyil yapım o sekilde

0|0
    0|0
  • Hırs Yapmaya Gerek Yok Takmayada Gerek Yok Karşılaştığım Bir Kaç Durum Oldu Başardım Hemde Çok İyi Bir Derecede Ve Sonrada Başaramazsın Diyen Kişilerede Hiç Bir Söz Söylemeden Yol Gösterdim Çünki Seni Sevmiyorlar Ve Başarını Çekemiyorlar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Birisi bana bişey yapamıyosun gibi ya da yapamaz gibi laflar ederse o işi yapar o gözüne sokarım all yaptım işte diyip 😑😑😑(atarlandım bir an)😊😊

1|0
    0|0
  • Ben aşırı hırslanırdım ve eminim ki bana bunu diyen kisiden daha iyisini yapana kadar da pes etmezdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...