Babam cok cahil ya cidden?

Gizli Üye
Birsuru cahillikleri var bu anlatacagim yaninda hafif jalir ama yinede sinirlendim soyluyorum
Annem bugun 19 mayis oldugu icin otele gidecek is arkadaslariyla davetiye dagitacak iste
Eyeliner cekmis annem bir heycanla babama sordu nekadar odun olsada isre nasil olmjsum dedim hemen yok ne bu suriyeliler gibi olmussun boylemi dolasacan yolda otobuse boyle binme ben seni birakirim falam diyo allahin cahili ya yeter ya annem gidecek morelini bozdu insan cok guzel olmussun der hicmi duygu olmaz bir insanda ya
Babam cok cahil ya cidden?