Babam cok cahil ya cidden?

Birsuru cahillikleri var bu anlatacagim yaninda hafif jalir ama yinede sinirlendim soyluyorum
Annem bugun 19 mayis oldugu icin otele gidecek is arkadaslariyla davetiye dagitacak iste
Eyeliner cekmis annem bir heycanla babama sordu nekadar odun olsada isre nasil olmjsum dedim hemen yok ne bu suriyeliler gibi olmussun boylemi dolasacan yolda otobuse boyle binme ben seni birakirim falam diyo allahin cahili ya yeter ya annem gidecek morelini bozdu insan cok guzel olmussun der hicmi duygu olmaz bir insanda ya

0|1
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Yurdum öküzü baba da olsa yurdum öküzü işte.

3|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öyle insanlar çok ülkemizde maalesef..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• al işte evlenmek istemememdeki haklı gerekçelerimden biri daha. adam kimbilir ne ekmek parası derdinde, siz kadınlar gezip tozma sürtme eğlenme, gösteriş peşindesiniz. yazık sizlere acıyorum.

0|5
    0|0
  • onun duyguları öyle yansıyordur.
    herkes duygusunu belli etmez

0|0
    0|0
  • Yalan mi soylesin?

0|0
    0|0
  • Moral yerine morel, hic mi yerine hicmi yazan biri, karisini kiskanan babasina cahil diyor. Ne kadar ironik.

0|0
    0|0
  • Sizin şimdilerde dediğiniz eyelinere biz sürme diyorduk ehh yani sürme de araplarin çok kullandığı bir şey. Adam normal demiş. Cehalet bunun neresinde?

0|1
    0|0
    • Hayir bak hep boyle yapiyo herseye olumsuz annem sacini boyatir nasil der annem yok simdi sen bizi begenmezsin falan der bikerede guzel dese sasarim

• Adam kıskandığını ima ediyor.

• Allah sen gibi evlatlardan bizleri korusun. Bir insan babasına bu cümleleri kurabiliyorsa, zalimdir. Neyseki Allahın adaleti kesindir, sanada böyle söyleyen evlatların olsun.

0|1
    0|0
  • Cahillikler alakası yok ki bunun. baban sadece odun

0|0
    0|0
  • Kıskanmış yahu bu kadar abartma :) morel değil bu arada moral olacak o.

0|0
    0|0
  • Ailenin mahrem şeylerini burada anlatarak bence en büyük cahil sen oluyorsun

1|2
    0|0
  • Cahilligin ne oldugunu ogren once

0|0
    0|0
  • bir şey demek zor şimdi

0|0
    0|0
  • Cahilse seni nasil yapti :)

0|0
    0|0
  • Kıskançlık o cahillik değil. E napsın babanda görmemiş ki hiç aileden öyle yetişmiş

0|0
    0|0
  • Baban mı cahıl sen mı? Kadının adam kıskanmıs bes beli

0|0
    0|0
  • Kiskaniyor ama belli etmek istemiyor gibi

0|0
    0|0
  • babasına cahil diyen kız ilk defa şahit oldum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hahahahaha aman sizinki hiç bişi değil ablamın düğününde babam anneme ne bu makyaj demişti saçına karışmıştı ki gerçekten saçında hiç bişi yoktu çok sadeydi :) ama baba işte napcan :)

0|1
    0|0
  • Bu cahillik değil kıskançlık ve her erkekte olabilCek bişey

0|0
    0|0
  • Bunun cahillikle ne alakası var?

0|0
    0|0
Yükleniyor...