Konuşabilir miyiz çok sinir sistemlerim bozuk?

Benim 1 hafta oldu ilişkim var. Ve bazen benim moralimi çok bozuyor. Yaptığım en ufak bir şey olsun bazen bana şey diyor '' sevgilim de bunu yapıyordu yapmayın böyle'' Bir de ''yapmayın'' ''yapma '' da değil. Hayır yani anlamıyorum. Neden böyle bir şeyi yapıyor? bir de uzatınca da bir şeyi mesela kalbimi bir olay yaşayalım atıyorum kırıyorsa bu olay yüzünden atıyorum kırıldığımı sürekli söyleyince bundan kaçmaya çalışıp konuyu değiştiriyor uzatınca da '' Ben şeker hastasıyım '' bilmem ne diyor. Güya sıkıntıya gelemiyormuş. Ben onun için ders çalışmadığım zamanlar oldu kalkıp sinirlenip şey diyor'' Ben şeker hastasıyım senle ben aynı değilim'' diyor işine gelmeyince. Ama sevgi fedakarlık getirir. Ve bana ''Ben sevmediğim birini öpmem '' sevmek demek '' düşünmek '' demektir falan diyor. Yani beni sürekli düşündüğünü söylüyor. Ama dün bana ''beynimi şey ettin'' bilmem ne dedi geçmişini açtığını söyleyip uzatınca. ve ben onu 100 defa uyardım '' geçmişini açma'' diye. söz verdi. Ama yaptı yine. Bir de Avmye gitmiştik vitrindeki mankenin saçını gösterdim bana '' eski sevgilim de böyle yapmıştı sakın bana hatırlatma onu''dedi. Bir şey dediğim de yok anlamıyorum. Geçmişteki insanlar da bana böyle davranmıştı. Bunu anlamıyorum. Ben geçmiş açılmasından rahatsız oluyorum.

0|1
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• biri özet geçsin çok uzun :>)

0|1
    0|0
    • Sevgilisi sürekli eski sevgilisiyle kıyaslıyormuş onu.

• Veremiyormuş

• @avgeropoulos kaybetmeyi göze alamazsa hiç bir zaman kazanamaz

bir erkek yeni sevgilisine eski sevgilisinden bahsedilmeyeceğini bilir

kaybetme korkusu olanda zaten kıyaslamaya girmez ki bu hiç bir kızın hoşuna gitmez

o çocukla evlense bile b i cacık olmaz ondan , bir ömür hep böyle kendi yer :D

özetin için minnettarım @avgeropoulos iyi günler .>)

En İyi Kız Görüşü

• Hala öncekine duyguları vardır
    Bence olmaz o ilişkiden bişey yine de sen bilirsin ama ben olsam hazır başındayken bitirirdim

0|0
    0|0
    • ama bana unuttuğunu söyledi?

• sonra böyle söyleyince de öfkelenip bana bağırıyor. Ne yapayım sence?

• Eğer aşık değilsen bitir. Ama seviyorum diyorsan biraz bekle bak davranışlarına değişiyosa devam edersin yoksa boşver. Sana henüz bir duygusu yok çünkü anlattığına göre

Erkekler Ne Diyor 21

• kız seni sevmiyor. net

aynı ilişkiden benim de olmuştu, aldatıldım falan hatta. sonra benden ayrılıp 2 gün sonra başkasıyla başlamıştı. kızdan ayrıldıktan sonra kendime gelemedim 3 sene boyunca. sana tavsiyem ilişkiye devam bile etsen bir saniye bile onun seni sevdiğine inanma kardeşim. çünkü ben o hikayeyi biliyorum ve sonu hiç güzel değil

0|0
    0|0
  • Yanlış kisiylesin bence

0|0
    0|0
  • öncelikle sakin ol bazı şeyleri zamana bırak bir dost bulup içini dök hiç bir şey senin hayatından önemli değildir bunuda unutma

0|0
    0|0
  • Bir kere şeker hastalığı tehlikelidir. Zamanla erkekelrde cinselliği bitirir. İkincisi bu kadar kaprisli birini neden sırtınızda taşıyorsunuz. Daha az sorunlu biriyle ilgilenin bence.

0|0
    0|0
  • sen ona nasıl saygı duyuyorsan onunda sana saygı duyup konuşmaması lazım geçmiş konusunda

0|0
    0|0
  • Kardes en iyisi ayrıl okurken kafayı yedim ruh hastası heralde o herif

0|0
    0|0
  • sen onu gerçekten seviyorsun ama o seni gerçek anlamda sevmiyor

0|0
    0|0
  • Uzatmaya Gerek Yok Yolu Verirsin Gider Mutlu Olursun :)

0|0
    0|0
  • sanada şekerine de ulan de.. ben senin eski sevgilin değilim eskide kalmışsa şutla gitsin

0|0
    0|0
  • Şeker hastasıysan ben sana çok şekerli gelirim de ayrıl gitsin bitsin

0|0
    0|0
  • Seker hastasi ise gercekten sinirlenince cok hiddetlenirler

0|0
    0|0
  • psikolojik sorunları var

0|0
    0|0
  • bu çocukta iş yok fos biri.. seni üzer.

0|0
    0|0
  • Konuşalım Kanks -,-

0|0
    0|0
    • Geçmişini Unutamamış ya da Hava Atıyor Geçmişindeki Kızla -,-

• ve ortada bir şey yapmadığım halde olmadığı halde

• Uzun Sürmez Psikolojisi Bozuk Onun Yol Yakınken Kurtul -,- Bence.

• Bence zaman ver ona eskisini unutup öyle gelsin sana.
    Görüşme bir süreliğine

0|0
    0|0
    • hayır ben ona unutamıyorsan başlamayalım dedim o da '' unuttum zaten unutmasam seninle konuşmam ben senin bildiğin insanlara benzemem '' diyor

• İkide bir kıyaslama gündeme gelmesi hoş değil..
      Unutmuş insan öyle yapmaz, unutmaya çalışıyor

• sizlere müstahak. değer bilen erkekleri beğenmezsiniz. ondan sonra bulduklarınızda hep üzer sizleri

0|0
    0|0

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu kadar uzuluyorsan ayril

0|0
    0|0
  • Tarafsız bakarsam eğer hadi 2-3 defa olur unutursun ama sürekli eskiyi örnek göstermek bana biraz saçma. Demekki aklına geliyor eskisi ki sürekli onunla ilgili konu açıyor. Sana bir tavsiye vermek istiyorum geçen senede aynı hata yüzünden bu senede sınava giriyorsun,.

0|0
    0|0
  • Bu ne ya nefes alma sevgilim de nefes alıyordu desin tam olsun eski sevgilimde bunu yapıyordu yapma dediğinden sonrayi okumadım sinirimi bozdu

0|0
    0|0
  • 1 hafta da bukadarsa the and

0|0
    0|0
  • Cümleler çok devrik beaaa

0|0
    0|0
  • Bence yol yakınkn bitir. Geçmişini rafa kaldıramayan adamdan bir bok olmaz.
    Sana deger verse o konuyu açıp durmaz. İlgisi olmasa adını bile anmaz. Belli ki içinde yaraları var hala

0|0
    0|0
  • Sinir olurum o tiplere. Konuşma biraz değerini anlasın

0|0
    0|0
  • Hayırlısı

0|0
    0|0
Yükleniyor...