Konuşabilir miyiz çok sinir sistemlerim bozuk?

Benim 1 hafta oldu ilişkim var. Ve bazen benim moralimi çok bozuyor. Yaptığım en ufak bir şey olsun bazen bana şey diyor '' sevgilim de bunu yapıyordu yapmayın böyle'' Bir de ''yapmayın'' ''yapma '' da değil. Hayır yani anlamıyorum. Neden böyle bir şeyi yapıyor? bir de uzatınca da bir şeyi mesela kalbimi bir olay yaşayalım atıyorum kırıyorsa bu olay yüzünden atıyorum kırıldığımı sürekli söyleyince bundan kaçmaya çalışıp konuyu değiştiriyor uzatınca da '' Ben şeker hastasıyım '' bilmem ne diyor. Güya sıkıntıya gelemiyormuş. Ben onun için ders çalışmadığım zamanlar oldu kalkıp sinirlenip şey diyor'' Ben şeker hastasıyım senle ben aynı değilim'' diyor işine gelmeyince. Ama sevgi fedakarlık getirir. Ve bana ''Ben sevmediğim birini öpmem '' sevmek demek '' düşünmek '' demektir falan diyor. Yani beni sürekli düşündüğünü söylüyor. Ama dün bana ''beynimi şey ettin'' bilmem ne dedi geçmişini açtığını söyleyip uzatınca. ve ben onu 100 defa uyardım '' geçmişini açma'' diye. söz verdi. Ama yaptı yine. Bir de Avmye gitmiştik vitrindeki mankenin saçını gösterdim bana '' eski sevgilim de böyle yapmıştı sakın bana hatırlatma onu''dedi. Bir şey dediğim de yok anlamıyorum. Geçmişteki insanlar da bana böyle davranmıştı. Bunu anlamıyorum. Ben geçmiş açılmasından rahatsız oluyorum.

0|1
922

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...