19 Mayıs Atatürk'ü anma, gençlik ve spor bayramımız kutlu olsun; kimler kutladı?

19 Mayıs Atatürk'ü anma, gençlik ve spor  bayramımız kutlu olsun; kimler kutladı?

0|6
7|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İşyerinde kutluyoruz birazdan patronlar gösteri yapacak :)

0|0
    0|0
    • Bugün resmi tatil degil mi? Ben işe gitmedim bizde resmi tatil

• Ban buradan alttan laf attın sankim:) ama devlette çalışmayanlarda resmi tatil yapıyor..

• Ne iş yaptığına bağlı derken bir laf atma hissetmemden kaynakli ;) çalıştığımız bir çok firma çalışmıyor biliyorum tabiki özel kurumlarda çalışmıyor ama biz çalışıyoruz iş verenle ilgili yani :)

Erkekler Ne Diyor 21

• Senin de kutlu olsun

0|0
    0|0
  • Senin de kutlu olsun

0|0
    0|0
  • şaka mısın be?

0|0
    0|0
  • Ne Mutlu Türküm Diyene ☺

1|0
    0|0
  • Grek yok

0|0
    0|0
  • Kutlu olsun

0|0
    0|0
  • Kutlu olsun :)

0|0
    0|0
  • Sizin bayramınız kutlu olsun sizin tabirinizle , benim bayramım değil sonuçta :)

0|0
    0|0
    • Adını değiştirmeni talep edeceğim öyleyse 'Türk olmayan' insan :)

• Sınırları içerisinde bulunduğun ülkenin adını irdeleyelim bir.'Türkiye'. 'Türk' sözcüğü ve' -iye 'ekinden meydana gelir. Peki anlamı nedir? ''Türk'e ait''tir. Tamam ben ırkçılık yaptım. Senin yorumuna dönüyorum. Bu ülkeyi kuran bir siyaset adamının bayramını kutlamamayı seçiyorsun. Neden? Çünkü sen kendini bizden ayrı tutuyorsun.''benim bayramım değil sonuçta '' sözlerinden de anlaşılacağı sürece. Şimdi benim yorumuma gelelim.''... Türk olman gerekiyor. Ya da Türk hissetmen.'' Irkçılık olsaydı , ''Türk değilsen git'' gibi bir tabir kullanırdım. Şimdi yazdıklarımı tekrar oku ve öyle laf sokuşturmaya çalış :)

• @BgmBğr Öncelikle laf sokuşturmak gibi bir derdim yok kendi istediğim yorumu yapmakta özgürüm ve provakasyona gelip benim yorumuma yorum atan sensin , ayrıca Ortadoğu'da doğmak benim tercihim değildi , mecburiyetten oluşan durumlarla öyle bir yorumu yapamazsın. Biz büyük Ekim Devrimi'ni kutlarken size kutlamıyorsunuz diye birşey demiyorsak sende bana diyemezsin. Evet , ben her zaman bir faşistten ayrıyımdır ve meydanlarda ne tarz sloganlar atıldığını az çok tahmin ediyorum ve sende biliyorsun. Benim bir ırkım yok , ben sadece insanım , bir insan birşeye kendini hissetmedende insan olabiliyor. Daha fazla provakasyon yapma , kendi görüşünü yorum olarak soruya yazıp geçebilirsin buna takılman saçma.

• Sporumu yaptım.

0|0
    0|0
  • hepımızın kutlu olsun ne mutlu turkum dıyene :)

0|0
    0|0
  • Sosyal medyada kutladık gönül isterki daha güzel kutlayalım

1|0
    0|0
  • Kutladım ;)

0|0
    0|0
  • ben ilk bizim bakkal rüstem abiyi kutladım.

0|0
    0|0
  • kutlu olsun gençler

0|0
    0|0
  • Kutlu ve mutlu olsun.

0|0
    0|0
  • Kutlu olsun

0|0
    0|0
  • onu çok arıyoruz

0|0
    0|0
  • Kutlamadim kutlamayida dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • Harçlığımı bile aldım ben bayramlaştık asddasdfg

0|0
    0|0
  • Kutlamadım :/

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Umrumda olmadığından kutlamadım

0|3
    0|0
  • Tabiki bu benim bayramım 😊👍

0|0
    0|0
  • seninde kutlu olsun

0|0
    0|0
  • Seninde kutlu olsun

0|0