Erkekler tuvaletinden kadının ya da kadınlar tuvaletinden erkeğin çıktığını görseniz?

bara ya da restorana gittiniz lavaboya gideceksiniz. kapıyı çaldınız (kadınlar tuvaletinden) içeriden bir erkek çıktı ve gitti ya da tam tersi. içinizden bişey söyler misiniz? ve tabiikide ne söylersiniz :)

Güncellemeler:
ya da aranızda gireniniz oldu mu? yalan yok kendi cinslerimden utandığım oluyor. düzgün kullanılsa bana göre kadın erkek ayrımına gerek yok. Çoğu kez erkekler tuvaletinden kadının çıktığını gördüm (yalnız olarak) yoğunluktan dolayı. yadırgamıyorum da ben tersini yapsam nasıl tepki alırım onu merak ediyorum :)

1|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• sadece çıkar kapıya bır daha bakayım bayan lavabosumu diye

0|1
    0|0
    • sanırım pek aldırış etmezsiniz?

• hayır belkı ben yanlışlık yaptım hesabını yaparım başıma gelmıstı malum kapıları cogu yerde yanyana oluyor bayan yerıne erkege gırdım 3 kısı çiş yapıyordu bıraz bakıştık sonra geri geri cıktım olur böyle yanlışıklıklar :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Şaşırırım ve oraya giremem :&

0|1
    0|0
  • Olmuştu. Durdum kapıda bir düşündüm hata mı ediyorum diye az daha erkeklerinkine girecektim valla

0|1
    0|0
  • Girmem tuvalete

0|0
    0|0
  • Dïşïmdan hayırdır? Derim

0|0
    0|0
  • Sapık derim

0|0
    0|0
    • sadece lavaboya girmiş? bar ortamları malum insanlar eğlenmeye değil lavaboya girmeye gidiyorlar sanki :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Hiç birşey söylemem bende yanlışlıkla girmiştim.😄

0|1
    0|0
    • yanlışlıkla değil bilerek girmek :) kızlar kendi tuvaletlerini kalabalık gördüğü an bizimkine girmeye başlıyorlar artık. tam tersini ben yapsam mesela? kıza derim ama rujunu taşırmışın sen bacım olmamış falan :D

• Yabancı ülkenin birinde yazmıyordu girdim kadınlar tuvaletiymiş hic bozuntuya vermeden erkeklerin ki çok pis dedim güldüler 😊

0|1
    0|0
  • Kadin tuvaletinden erkek ciksa cok onemsememde tersi olursa bir düşünüyorum tramessi mi diye

0|1
    0|0
    • Düşünürüm olcak o başıma gelmedi gelmesinde :D

• Valla kafada tilkiler dönmeye başlar helede içerde sadece bir erkek varsa. Yiyin birbirinizi a.. diyip işimi halledip çıkarım :D

• helal :) yok yok konu başlığını bilerek cinsel yaşamda açmadım :D ama o fantezide fena değil :)

• Kesin sevismistir

0|0
    0|0
Yükleniyor...