Sizce ne yapmalıyım?

Arkadaşlar çocukluk arkadaşımla üniversitede geçen sene 1 yıl beraber kaldık. Çıktığı bir çocuk vardı başka şehirden ve çocuk manyak çıktı. Görüştükleri bir zaman cocuk benim ve erkek arkadaşımın falan numarasini ayrica kızın babasının numarasini da gizlice almış. Kız ayrılmaya çalışınca babasını arayıp edepsizce şeyler söylemiş kız da hattını değiştirdi ama bu manyak şimdi de beni rahatsız ediyor kızın numarasını istiyor ama ben kızla konuşmuyorum bunu söylüyorum ama bana inanmıyor. numaramı degistirmek istiyorum ama bana ulaşamazsa beni bulacakmış yok aileme ulaşacakmıs. Ben hala okuyorum ve ailemden uzaktayim bir yerlerde karşıma çıkıp beni bulur diye gercekten korkuyorum sizce ne yapmalıyım?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bir halt yiyemez yav. d yok mu abin kuzenin filan tokatlasin

0|0
    0|0
    • Aileme söyledim ama onları bu cahille mihattap etmek istemiyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• Korkma ya 2 tokat atarsin

0|0
    0|0
  • Şikayet dilekçesinin fotosunu mesajla at altına da gtun yiyorsa rahatsız et bir daha diye yaz. Devam ederse şikayet et hayati kararsın

0|0
    0|0
    • Onun da cevabını aldım kaybedecek bir seyim yok sikayet etsen de bir sey olmaz zaten falan dedi

• Blöf yapıyor ver savcılığa

• Şikayet edince ne yapabilirler

• Numarasını ver o zaman dağıt bizde onu rahatsız edelim zaten gece gece vukuat arar gibiyiz

0|0
    0|0
    • Bu çözüm olmaz ki daha çok rahatsız eder beni bu sefer daha da büyümez mi olaylar

• Sen bilirsin yapacak birşeyin kalmassa ben burdayım

• Teşekkür ederim aklına başka bir sey gelirse ve söylersen sevinirim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...