Neden erkekler sanalda böyle?

sanalda neden tüm erkekler yazdıkların da hep sana karşı cinsi olarak yazıyor. ynai nasıl anlataym tüm mesajlar tüm sohbetler hep seni elde etmeye ugraşan bir erkekten geliyor. bu tüm kızlar için böyledir eminim. ama neden erkeklerin hepsi böyle yapıyor? dışarda takılmaları farklı sonucta ama sanalda tüm kadınlara laf yerndeyse yavşyorlar. hangisi sizsnz? sanalda mı içtensnz gerçekte mi

Güncellemeler:
kötü niyetle sorulan bir soru degl bu. cidden merak ediyorum. hangisi sizsnz

0|0
2|26

En İyi Erkek Görüşü

• Farklı b bir ten farklı kişi daha fazla kadın ile birlikte olma isteği basarabilirlik samimiyetsizlik değer vermeme istek arzu boşluk deneme imkanları değerlendirme tecrübe kazanma tatlı bir ani cinsel durtu okuduysan yaz devamını da yazarım 😉

1|0
    0|0
    • yani egleniyormusnz sadece

• Yahu erkek dediğin tek düşünceli varlık değil ya kırk düşüncesi olan kırk insan var ama senin dediğin koşulda tehlikeli olanlar bu statü içinde hareket edenler kadınların hepsi bir olma imkanı var mı başka gezegende n gelmiş gibi konuşuyorsunuz

• Vaaayy😂teşekkür ederim bu benim için bir ilk senin elinden oldu

En İyi Kız Görüşü

• Sana katılmamak mümkün değil

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Valla normal hayatta gördüğüm her guzelden etkilenirim. yavsamam da hemen espiri bilmem ne kisa hoş gozukurum. elektriği alir tabi benden ama giderim bir daha da görmez beni:)

0|0
    0|0
  • İkisi de bizleriz. Sanalda ve reel'deki kadınların durumları da farklı değil. Kaldı ki, reelde iki farklı arkadaşına dahi farklı davranır insanlar. Nerede ne amaç ile bulunduğuna göre tavırların değişmesi normaldir ki, net dünyasında kadın (herkesi kastetmiyorum) yatakta hayal edilir. Kadın için ise erkek, sahip olduğu özellikler (sohbeti, kariyeri, parası, görünüşü, vb vb) ile kategorilendirilir. Birine one night stand için kuyruk sallanırken, birini sevgili yapma heyecanı taşıyan kızların yüzdesi azımsanmayacak kadar fazladır. ;)

Bu nedenle amaç ve araç farkındalığı ile istediğizi elde edebildiğiniz sürece mutlu olduğunuz platform da genel bir eleştiri gerçekçi değildir ;)

0|0
    0|0
  • Cinsi sapık bunlar.

0|0
    0|0
  • burdaki kızları bilinç dışında kaşar olarak görüyorlar kanks.

0|0
    0|0
  • Tüm erkekler deme. Şurada bir kız gelsin, benim cinsel içerik yazdığımı hatta bir kıza mesaj attığımı öne sürsün bakayım. Burada bakıyorum dekolte veren kızlara erkekler yazınca suç oluyor.

0|0
    0|0
  • Hangisi benim cabuk cevap verin @britomartis @benkimimkiiii.(burasi ruzgar almiyor burdan arsa aldim degerlenir buralar 😅😂)

0|0
    0|0
  • İkisi de aynı fark etmiyor 😌

0|0
    0|0
  • Şuraya yaklaşık 1 yıldır üyeyim. Bir kadına yazmadım daha.

0|0
    0|0
  • sanal çok kolay bir iletişim değil mi sence

0|0
    0|0
  • @bayanodunnnn sence öyle mi gidiyorum? :d

1|0
    0|0
  • ben Türk kızlarına mesaj atmam

0|0
    0|0
  • Yavsaklık bana göre degil, kimseyi o kadar umursamam ve yüceltmem.

0|0
    0|0
  • Hepimiz seks yapmak istiyoruz gerçek bu :)

0|0
    0|0
  • ne güzel genelleme yapıyorsun öyle :D

0|0
    0|0
    • öylesinz ama. en az milyonlarca insanla sanalda bir şekilde yorumda ya da mesajda konuşmuşmdur. hepiniz aynısınz bu konuda. yabancı erkekler de böyle. ve ben kötü niyetle sormuyorm cidden merak ediyorum.

• hyr öyle degl. ben herkesle konuşurum insan yerine koyup

• bende herkesle konuşurum, 4 yıldır bu siteyi kullanıyorum, bir tane yavşama olayım olmadı, burada tanıştığım elle tutulur kimse yok, burada sohbet ederim, yardımcı olurum fikir veririm o kadar, tüm erkekler sana yavşıyor demek ki, şu an ben yavşıyor muyum sana mesela?

• Abazayız cunku kafa oyle coxukluk beri gelen bir sey

0|0
    0|0
  • Çunku sanalı s*ks objesi olarak kullanıyor abazalar

0|0
    0|0
  • Bunlar anadan oğula nesil heralde bu. Puu...

0|0
    0|0
  • Geberesiceler

0|0
    0|0
  • iki gırgır yaptık hemen @-kabirAzabı-1 oynaşma dedi. içiniz fesat :D

0|0
    0|0
  • Dışarda da oyle ki ne fark var?

0|0
    0|0
  • Hiç farkli biri olamadim nerede olursam olayım ben benim işte :))

0|0
    0|0
  • Olaya hakimim * ne sorduğunu anlamadım

0|0
    0|0
  • ne alakası var erkekler deme bazı erkekler de

0|0
    0|0
  • biz kızlara genelleme yapıyoz mu? Nasılım bölümünde bir taraflarınızı açmadığınız yer kalmadı diyozmu o yüzden genelleme yapma gizli kardeş.

0|0
    0|0
  • Herkes aynı değil. Buna rağmen ne yazık ki kadınlar insan gibi kendisini dürüstçe anlatan, nazik, saygılı insanlara da tek derdi cinsellik olan kişiymiş muamelesi yapıyor. Özellikle ks de ota b... ka engelliyorlar. Ne bu tribiniz Allah aşkına? Anlamadan, dinlemeden engellemek nedir?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim çevremde böyleleri yok Allahtan. Ben burda neysem gerçekte oyum yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...