Eşcinsellik Bir Tercih Midir?

Eşcinsellerin Dışlanması mı Gerekir Toplumdan?
VE
Eşcinsellik Bir Tercih midir?

0|1
11|12

En İyi Kız Görüşü

• Tabikide doğuştan gelen bişeydir, buna engel olamazsın, bazıları daha geç farkeder hislerini dışlamak ise çok gerizekalıca bir tutumdur, ben kimseyi yoldan sen neden karsı cinsinlesin demiyorsam başkasına bana saygı duymalıdır, kısacası sen gökkuşağını sevmiyorsun diye başkalarının sevmesine bişeyde diyemezsin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Doğuştan gelir. Dışlanması falan gerekmez. Dışlanması gerekenler pedofililer, kadınları 2. sınıf görenler ve kin kusanlar.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• cinsel yönelimdir yeni nesilde özellikle kızlar arasında bir moda haline gelse de bir tercih değildir evet herkes cinselliğini belli bir yaşta sorguluyor ama tercih diyenler için söylüyorum kimse eşcinsellere bu kadar öfke ve nefret gösterilirken eşcinsel olmayı seçiyorum demez kimse öfke nefret içinde yaşamak istemez. dışlamaksa hiç doğru değil.

0|1
    0|0
    • Haklısın kimse kötü yolu seçmez öfke nefret içinde yaşamayı seçmez.. Ve bir çocuğunuzun olamadığı bir hayatı seçmezz.

• Dualar Bobby için filmini izledin mi?

0|1
    0|0
  • hetoroluk bir tercih deglse, o da degldir. yönelimdir sadece

0|1
    0|0
  • Hayır gayet doğal.
    Psikolejiye göre değişir

0|1
    0|0
  • kimi zaman bir tercihtir...
    homolar da heterolar gibi candır sevin onları

0|1
    0|0
  • Kim nasıl mutluysa öyle olsun kimseyi yadirgamam tercih değil bence zevk meselesi

0|1
    0|0
  • Eşcinsellik tercih değil yönelimdir. Kesinlikle dışlanmaması gerekir, elimizde olsa da homofobik insanları dışlasak keşke.

0|0
    0|0
  • Evet tercihtir

0|0
    0|0
  • Tercihtir. Eşcinsel olup bunu belli edenlere saygı duymuyorum açıkçası.

0|0
    0|0
  • duygular tercih değil ama eşcinselliği yaşamak bir tercihtir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Günah tercihidir. Yani herkesin bir zaafı vardır Kimi içki içer kimi kumar oynar buda bunun gibi birşey. Eşcinsellik aşırıya kaçmaktır. Zinada haramdır 1 erkekle 1 kadınınn evliliksiz ilişkiside haramdır. Eşcinselliği haram yapansa zaten aynı cinsten olanların evlenememesi durumu ve neslin devamını sağlıyacak etkenin olmaması. Yinede Eşcinsel insanlara homofobik yaklaşılmamalıdır. Çünkü o adamda bir haram işliyor günah işliyor ona güzelce anlatmak tebliğ etmek gerekir nasılki içki içen kumar oynıyan zina yapan adama direk yaygara kopartmıyorsak tövbeye çağrıyorsak böyle yani.

1|0
    0|0
    • Aşırıya kaçmak değil bence çünkü aşırıya kaçmadığımı düşünüyorum ben hiç bir kızdan hoşlanmadım doğuştan belli süre gelen birşey tercih olmadığına inanıyorum.. İçki içmek zina yapmak gibi aynı derecede tutmuşsunuz içki içmek doğuştan içten gelen birşey değildir veya başka bir kötü alışkanlıklar.. Eşcinsellik doğuştan kendiliğinden geliyor bunu birey engelliyemiyor veyada değiştiremiyor.

• Neyse tamam haklısın kardeşim anlatamıyorum sana şunun gibi düşün bak doğru olanı felan bırak sana desemki gel erkeklerden hoşlan desem? Yapamazsın asla emin ol

• Mesaj kutunu açarmısın kardeş?

• Tercih olduğundan dolayı açıkçası saygı duymuyorum. Dayanır dalı olmayan araştırmalar ve de kanıtlanmayan tezler ile bunun aslında doğuştan geldiğine kendini inandıranlar var ama fikrim bu yönde.

1|0
    0|0
  • Yoo sonuçta onlarda bir insan saygı duymak gerekir mesala benimde bayanlara hic bir ilgim yok iki tarafada kapalıyım daha doğrusu eşcinsel olduğumu düşünme dedim benim mesleğim sıkıntılı o yüzden yaş 20 ve bu zamana kadar hic sevgilim olmadı benim

0|1
    0|0
    • Sizin konu daha da sıkıntılı hiçbir şeye ilgi duymama iki yandan kapalı olma

• Yoo aslında bayanlara pek ilgi duymuyorum itici geliyolar bana ne biliyim tiriplerini hiç çekemem çenesini çekemem sinirli birisi olduğum için zarar vermektende korkuyorum aslında

• tercih ve sapıklıktır

1|1
    0|0
    • Peki o zaman siz hetero olmayı tercih ettiniz?

• benim karşı cinsim ile ilişki yaşamam tercih meselesi değil. fakat senin kendi cinsinle ilişkiye girmen tercih meselesi.

• Hayır bu benim tercihim değil kardeşim eğer olsaydı yani birinin gelip bana sorması gerekiyor erkeklerden mi hoşlanacaksın veya kızlardan mı diye sorması gerekiyor du? Ama Sormadı onu anlatmaya çalışıyorum.

• Bence Bu Olay Normalleştirilmemeli.

1|1
    0|0
  • Benden uzak olsunlar

1|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Ruhsal bozukluktur.

1|0
    0|0
  • Tercih değil yönelimdir. Dışlanmamaları gerekir.

0|0
    0|0
  • lgbt midir nedir nefret ederim

0|0
    0|0
  • bence yönelimdir...
    dışlamak tabiki doğru değil..
    meşru şekilde çalışıp para kazanarak yaşamalarına imkan vermezsek karşımıza farklı şekilde çıkıyorlar ki; gençlere hiç de iyi model olmuyorlar...

0|0
    0|0
    • Haklısınız aslında bunu işe döken var biz Eşcinseller aslında bunu işe dökenleri dışlıyoruz dıştan bizim gibi gözükselerde öyle değiller bizden uzaklar yani çünkü tüm insanlar eşcinselleri yanlış anlıyor bu yüzden... Normalde bir eşcinsel para için bu durumunu asla işe dökmez..

Yükleniyor...